Trademark

Trademark

dodano: 2012-10-31 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Każdy kto obserwuje jego karierę w trakcie ostatnich kilkudziesięciu miesięcy, doskonale zdaje sobie sprawę, że Spitta nie zwalnia tempa. Olbrzymie ilości muzyki wypuszczanej na rynek dla wielu mogą się wydawać prognozą przesytu, który jednak jakoś nie następuje. Każdy kolejny mixtape i album cieszy się dużą popularnością, a niebawem przecież kontynuacja wspólnego projektu z Wizem. Dziś, w dniu Halloween dostajemy solowy mixtape Waluty - "Priest Andretti".

W tym roku ukazało się nie tylko długooczekiwane solo gracza z NO w Warner Bros. - "Stoned Immaculate", ale również epki "Here...: i "#1st28" nagrane do spółki ze Stylesem P z The Lox. W tym roku ukazało się też "Muscle Car Chronicles", a kiedy doliczymy do tego jeszcze zapowiadane na 2012 "Pilot Talk III" albo "Re-conversionalize" - follow up "Covert Coup" z Alchemistem to liczby zaczynają człowieka trochę przytłaczać. Z jego tempem wydawniczym nie zdziwiłbym się gdyby zdążył z obydwiema. Tymczasem wjechał "Priest Andretti", którego w całości możecie posłuchać w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-11-30 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Dotąd spotkania trzech raperów reprezentujących Jet Life (nie wiem czy to skład czy styl życia, ale reprezentują go z pewnością) bardzo często kończyły się numerami, których chciało się słuchać wielokrotnie. Trzy leniwe style, trzy zupełnie różne głosy, mix doświadczenia i świeżości plus świetne flow płynące zza ściany dymu... Jet Life, Jet Life.

Mamy dla was kolejny numer trójki, reklamujący dostępną już kompilację "Jet World Order". Kozaczek na miarę "Roasted"?