Georgia Anne Muldrow

Georgia Anne Muldrow

dodano: 2022-03-13 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Mamy koniec tygodnia, czas zatem na najważniejsze premiery mijających siedmiu dni. Dostaliśmy prawdziwy zalew interesujących płyt.

kategorie:
dodano: 2022-03-12 18:27 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Najnowsza solówczeka Elzhi. Bity dostarczyła Georgia Anne Muldrow.

Stream:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-01-06 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Nowy materiał Medaphoara zatytułowany "Bang Ya Head 3" jest już niedostępny w limitowanej wersji fizycznej. Stones Throw nadal prowadzi dystrybucję internetową i postanowili jeszcze trochę przypromować to wydawnictwo. Nie byle jakie zresztą. Przypomnijmy, że produkcją materiału kalifornijskiego wyjadacza zajęli się m.in. Wajeed, Exile, Madlib, Oddisee, House Shoes, J. Rocc czy... Georgia Anne Muldrow. Właśnie numer na bicie tej ostatniej i przez nią wyprodukowany jest nowym singlem. "Candelight" to naprawdę świetny numer zobrazowany bardzo estetycznym i przyciągającym oko klipem. Video znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-05-05 16:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)
Od 11 kwietnia na półkach sklepowych możecie znaleźć pierwszy w Polsce oficjalny, beatboxowy legal. Jego autorem jest Art Of Beatbox, którego klip z gościnnym udziałem Spinache'a prezentowaliśmy wam jakiś czas temu. Wieloletni aktywny uczestnik łódzkiej sceny hip-hopowej, aktualnie mieszka w Hamburgu. Na albumie gościnnie pojawili się chociażby Declaime, Georgia Anne Muldrow, Grand Agent, Waldemar Kasta czy Zeus.