MED

MED

kategorie:
dodano: 2022-09-03 18:41 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Wspólny projekt MED'a, Declaime'a i LMNO na bitach Madliba.

Stream:

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Medard prezentuje kolejny z luźnych numerów z serii "Zapisz sobie". Po krótkiej przerwie raper wrócił z kawałkiem "Popiół", który jest już dostępny na jego kanale.

Wyprodukowany przez Szpalowskiego "Popiół" to dwie historie prowadzące bezpośrednie  do życiowego dołka - zawiedziona przyjaźń i skazany na porążkę związek. Tytułowy "Popiół" symbolizuje koniec, ale i drogę wyjścia z opresji.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-09-24 18:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Dwa lata temu MED, Blu i Madlib współpracowali ze sobą podczas tworzenia projektuThe Burgundy EP. Teraz, artyści ponownie połączyli siły i właśnie zapowiedzili wspólne LP!

dodano: 2013-09-15 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Niezwykle utalentowany, radzący sobie równie dobrze z soulowymi samplami i drum breakami, co z futurystycznymi syntezatorami producent rodem z miasta Ypsilanti w Michigan - 14KT niedawno podzielił się ze światem kolejnym autorskim projektem.

"Nickel & Dimed" to, zgodnie z ksywą artysty, 14 różnorodnych instrumentali, oraz 7 utworów z gościnnym udziałem takich artystów jak Blu, Black Milk, AB, MED, KoKane, Ozay Moore, JMSN i Jamall Bufford. W rozwinięciu odsłuch całości, a także animowany klip do kawałka "Five & Ten".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-01-06 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Nowy materiał Medaphoara zatytułowany "Bang Ya Head 3" jest już niedostępny w limitowanej wersji fizycznej. Stones Throw nadal prowadzi dystrybucję internetową i postanowili jeszcze trochę przypromować to wydawnictwo. Nie byle jakie zresztą. Przypomnijmy, że produkcją materiału kalifornijskiego wyjadacza zajęli się m.in. Wajeed, Exile, Madlib, Oddisee, House Shoes, J. Rocc czy... Georgia Anne Muldrow. Właśnie numer na bicie tej ostatniej i przez nią wyprodukowany jest nowym singlem. "Candelight" to naprawdę świetny numer zobrazowany bardzo estetycznym i przyciągającym oko klipem. Video znajdziecie w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-15 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

29 stycznia nakładem Kash Roc Ent. światło dzienne ujrzy nowy projekt Oh No zatytułowany "Disrupted Ads", którego okładkę widzicie obok. Album na którym na niepublikowanych dotąd instrumentalach młodszego z braci Jacksonów rapują m.in. Souls Of Mischief, Psalm One, Rapsody czy Declaime promowany jest numerem "Jones's". Gościnnie pojawiają się w nim Blu oraz Medaphoar. W rozwinięciu posta znajdziecie singiel, tracklistę albumu oraz oficjalny trailer projektu.

Tagi: