Nitty Scott MC

Nitty Scott MC

video
kategorie:
dodano: 2013-07-31 13:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

NITTYSCOTTMC.COM: Skippin' Clouds Official Music Video

Przed Wami trzeci klip promujący debiutanckie "Boombox Diaries Vol.1". Zobrazowany został melancholijny "Skippin' Clouds", którego bit stworzył Yuri Beats. Nitty zapowiedziała również nowy materiał "Art of Chill", który pojawić się ma pod koniec lata. Płyte promuje utwór "Language Arts". Możecie sprawdzić go w rozwinięciu.

video
dodano: 2013-06-18 18:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 3)

NITTYSCOTTMC.COM: "Flower Child" feat. Kendrick Lamar Official Music Video

O Nitty Scott, MC pisaliśmy już wielokrotnie i z wielką przyjemnością znów prezentujemy wam jej kolejne dzieło. Utalentowana raperka podzieliła się właśnie ze światem najnowszym teledyskiem do numeru nagranego z samym Kendrickiem Lamarem "Flower Child". Kawałek mogliśmy usłyszeć na jej ostatnim, bardzo dobrze przyjętym solowym projekcie "The Boombox Diaries, Vol. 1 EP" (recenzowanym przez nas pod koniec zeszłego roku). Teraz dostajemy idealne uzupełnienie poetyckiej, kobiecej nawijki Nitty. Cudo.

dodano: 2013-05-05 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 19)

Playoffy w pełni, wszyscy fani NBA niewyspani w pracach i szkołach, kontuzje mają coraz większy wpływ na przebieg wydarzeń na amerykańskich parkietach, a my... mamy tydzień z Freshmanami. Postanowiliśmy to jakoś połączyć. Pamiętacie jeszcze tekst Mateusza "Popkiller Euro 2012"? Idąc tym tropem postanowiłem przygotować dla was zestawienie 11 MC's, którzy nie znaleźli się w tegorocznym (ani żadnym wcześniejszym) zestawieniu XXL'a, chociaż w mojej opinii każdy z nich na to zasługuje.

Jako "Freshmenowi rezerwowi" zostali przeze mnie porównani do tegorocznych kandydatów do tytułu 6th man of the year, czyli najlepszego gościa z ławki w lidze. Zachęcam was też do komentowania tekstu i zostawiania swoich kandydatów do Freshmenów, którzy umknęli zaróno XXL'owi jak i Popkillerowi. Gotowi? Tip-off!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-16 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Nitty Scott, MC w kategorii "pierwsze wrażenie" była blisko maxa, kiedy jej "Dobbies & Popsicle Sticks" trafiło na rotację w moim sprzęcie. "Boombox Diaries" było dla mnie lekkim rozczarowaniem, ale nadal uważam, że to jedna z najlepszych młodych zawodniczek. W zeszłym tygodniu Nitty zaprezentowała nowy track zatytułowany "Languague Arts", który rozpoczyna promocję jej nowego projektu "The Art Of Chill", który ma się ukazać latem. No i taką Nitty lubię najbardziej. Sprawdźcie w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2013-02-02 13:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

NITTYSCOTTMC.COM: "Bath Salt" Freestyle Official Music Video

Przed Wami wariacja na temat soli do kąpieli, wykonana przez Nitty Scott MC. Dla przypomnienia, owa sól była wykryta u Rudiego Eugene. Tego który konsumował twarz swojej ofiary, w słynnym wydarzeniu z Miami. Freestyle, jak mówi sam tytuł, został nagrany na jednym z najlepszych bitów z krążka A$AP Mob "Lord$ Never Worry". Zapraszam, bo warto.

 
 
 
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-11-26 17:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 8)

Po wielu chudych latach w kobiecym rapie, ten rok jest naprawdę sporą rewolucją. Do gry wraca Missy Elliot, mamy nowe zawodniczki jak Siya, Gavlyn, czy Reverie... Na szczęście nie jestesmy już skazani tylko i wyłącznie na Nicki Minaj i jej "słitaśność". Do grona nowych i mam nadzieję wielkich kobiet w grze, dołącza reprezentantka Brooklynu - Nitty Scott MC. Nawiasem mówiąc bardzo mnie cieszy, że 2012 to rok powrotu Nowego Jorku. Wracając jednak do dzisiejszej bohaterki, wydała ona właśnie EPkę. To znaczy, tak ta płyta jest określona, ale jak na EPkę jest dość długa. Chcecie wiedzieć czy udało jej się nagrać coś wartego jej wielkiego talentu? Zapraszamy do lektury recenzji.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-11-12 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

NITTYSCOTTMC.COM: "Planes, Trains and Automobiles" Official Music Video

Przed Wami pierwszy klip promujący "The Boombox Diaries Vol. 1 EP" utalentowanej raperki z NYC - Nitty Scott MC. Tematyką utrworu są podróże i wszystko co z nimi związane. Niedługo możecie się spodziewać recenzji tego krążka. Tymczasem zapraszam do obejrzenia klipu.

dodano: 2011-09-26 16:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)
Jeśli zwrócicie uwagę na ten news to prawdopodobnie przez zdjęcie, bo ksywka tej dziewczyny prawdopodobnie większości z was mówi niewiele. Za parę minut będziecie pewnie pamiętać ją znacznie lepiej.

Po pierwsze - wreszcie raperka, która nie wzbudza wątpliwości czy przypadkiem nie jest facetem po kastracji. Po drugie... Włączcie sobie ten numer i będziecie wiedzieli, że na wyglądzie jej atuty się nie kończą.