Yuri Beats

Yuri Beats

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-11-26 17:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 8)

Po wielu chudych latach w kobiecym rapie, ten rok jest naprawdę sporą rewolucją. Do gry wraca Missy Elliot, mamy nowe zawodniczki jak Siya, Gavlyn, czy Reverie... Na szczęście nie jestesmy już skazani tylko i wyłącznie na Nicki Minaj i jej "słitaśność". Do grona nowych i mam nadzieję wielkich kobiet w grze, dołącza reprezentantka Brooklynu - Nitty Scott MC. Nawiasem mówiąc bardzo mnie cieszy, że 2012 to rok powrotu Nowego Jorku. Wracając jednak do dzisiejszej bohaterki, wydała ona właśnie EPkę. To znaczy, tak ta płyta jest określona, ale jak na EPkę jest dość długa. Chcecie wiedzieć czy udało jej się nagrać coś wartego jej wielkiego talentu? Zapraszamy do lektury recenzji.

dodano: 2012-08-30 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)
Kilka dni temu pisaliśmy o "Flower Child", ostatnim singlu z nowego krążka Nitty Scott, MC, w którym gościnnie pojawił się też Kendrick Lamar.

Teraz mamy dla was odsłuch całego "The BoomBox Diaries Vol. 1"
, a na zachętę dodam, że gościnnie pojawili się tu, oprócz Kendricka, m.in. Action Bronson, The Kid Daytona, Outasight, Soul Khan, a bity podrzucili m.in. tacy producenci jak Illmind, 6th Sense, AraabMUZIK czy J57.