Big K.R.I.T. z hymnem Atlanta Hawks!

video
dodano: 2019-11-22 08:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Równo miesiąc temu ruszył nowy sezon NBA, który zapowiada się na jeden z ciekawszych od lat. Koniec dominacji Golden State Warriors i liczne ruchy transferowe w lecie swtorzyły wielu nowych pretendentów do tytułu mistrzowskiego w roku 2020. Nie od dziś NBA wiąże się też ściśle z rapem i gwiazdami hip-hopu - ba, ambasadorem Toronto Raptors jest przecież Drake, a E-40 nie opuszcza żadnego meczu Golden State Warriors.

Do tego zacnego grona dołączył Big K.R.I.T., który wspólnie z Atlanta Hawks stworzył hymn zespołu, odtwarzany na ekranach w hali i zagrzewający Jastrzębie z ATL do walki przed każdym meczem.

Nie jest to co prawda utwór stworzony specjalnie na tę okazję, ale specjalna wersja singlowego "Energy" z tegorocznej płyty "K.R.I.T. Iz Here". Nowy, koszykarski teledysk świetnie komponuje się z efektownymi fragmentami gry Hawks, a sam Krizzle dodaje:

To wspaniałe, że Atlanta Hawks poczuli, że duch mojego utworu odzwierciedla kierunek i energię, do której dąży nowy zespół. Nie mogę się doczekać, aż przeniosę ten vibe z ekranu na scenę State Farm Arena.

Już 4 grudnia Big K.R.I.T. będzie miał bowiem okazję wystąpić na żywo w przerwie meczu Atlanta Hawks - Brooklyn Nets w ramach "Halftime Show".

Pod spodem minutowa wersja videoklipu, a tutaj pełne video "Energy" w wersji "Atlanta Hawks"

A tutaj oryginalna, pełna wersja "Energy" w wersji singlowej z teledyskiem:

BIG K.R.I.T. - “Energy” (Official Music Video)

A także nasz nasz dwuczęściowy, 45-minutowy wywiad przeprowadzony tuż po premierze "K.R.I.T. Iz Here" - całość z polskimi napisami:

KRIT HERE

Big K.R.I.T. - interview pt. 2 - Nipsey Hussle memories, "Outer Space", Cadillactica (Popkiller.pl)

I na koniec - niedawny teledysk Big K.R.I.T.'a, będący hołdem dla jego rodzinnego Mississippi:

Big K.R.I.T. - M.I.S.S.I.S.S.I.P.P.I. (Official Video)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>