Big K.R.I.T. atakuje nowym LP "K.R.I.T. Iz Here" - premiera i odsłuch

Wczorajszy dzień był dla mnie osobiście dniem wyjątkowym - nie dość, że obchodziłem urodziny, to jeszcze jeden moich ulubionych raperów ever - Big K.R.I.T. - wydał tego dnia swój najnowszy album - to się nazywa idealny prezent! Cały piątek spędziłem więc zapętlając czwarty oficjalny longplay MC i producenta z Mississippi - choć w przypadku "K.R.I.T. Iz Here" z naciskiem na MC. Tym razem bowiem twórca kapitalnego "Cadillactica" postanowił skupić się w stu procentach na stronie rapowej i tekstowej, powierzając stronę muzyczną zespołowi kilkunastu bardziej lub mniej znanych producentów. 

Dało to całemu projektowi powiew świeżości i nieprzewidywalności, zgrabnie wpasowując się w dotychczasową dyskografię Króla z Meridian. Gościnnie gospodarza wparli m.in. J. Cole w genialnym, emocjonalnym "Prove It", Lil' Wayne czy Rico Love. Dwa teledyski oraz odsłuch całości w rozwinięciu.

Oficjalny odsłuch przez platformy streamingowe (do wyboru)

Odsłuch całości przez YouTube Big K.R.I.T.'a (playlista)

Pod spodem dwa teledyski z płyty - do otwierającego całość bangera "K.R.I.T. HERE", szóstego na płycie "Energy", a także wspomniany track w duecie z J. Cole'em "Prove It".

BIG K.R.I.T. - "K.R.I.T. HERE" (Official Music Video)

BIG K.R.I.T. - “Energy” (Official Music Video)

Big K.R.I.T. - Prove It (feat. J. Cole)

znawca
Big K.R.I.T. jakoś z pierwszych swoich mixtape/Lp bardziej do mnie trafiał... Teraz mam wrażenie, że brakuje tego pierdolnięcia i zapierdolenia zwrotki z refrenem tak, że powie się: ,,O kurwa!' Ale zajebał...'' Aktualnie zawsze zjada, ale te wcześniejsze rzeczy jakoś lepsze... Pozdro kurwa!
palenie
Ciekawe kiedy Ematei zaatakuje drugą częścią Palenia mikrofonów :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>