ZBUKU, The Game i Peja - jest wspólny singiel "Young Blood, Old Rules"!

To z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych kooperacji w tym roku. ZBUKU opublikował tytułowy singiel z albumu "Young Blood, Old Rules", w którym pojawiają się Peja i The Game. Raper ujawnił też kulisy powstania tego numeru:

"03.2018 r. – Chada zaprosił mnie na koncert The Game’a, przed którym to grał support. Był to pierwszy koncert po jego wyjściu na wolność. Każdy, kto zna Tomka, wie, jakim fanem Game’a był. Przez lata znajomości również we mnie zaszczepił miłość do jego muzyki i osoby! Koncert przed nim bardzo dużo dla niego znaczył. Nie mówiąc już o wymarzonym featuringu. W jego domu w honorowym miejscu wisiała koszulka z podpisem Game’a, która była oprawiona w antyramę. Warto wspomnieć, że to nie był zwykły support, gdyż koncert Chady trwał 1,5h i zrobił ogień. Był to też niestety ostatni raz, kiedy widziałem się z nim na żywo.

Niedługo potem, bo 18.03 już go z nami nie było. Na tym samym koncercie pierwszy raz spotkałem i poznałem swoją narzeczoną- Oktawię, która jak się okazało, również jest fanka Game’a i autorką pierwszego filmiku. Feat z The Game’em to było marzenie Tomka. Dwa lata po jego śmierci okazało się że RX ma bity, które Tomek wybierał na album „Recydywista 2”. Jak tylko usłyszałem ten bit, to od razu wiedziałem, że to jest to! Gangsta shit rodem z albumów Chady i Game’a. Udało mi się skontaktować z Game’em, doprowadzić do powstania tego numeru wraz z teledyskiem, na bicie który wybrał jeszcze Tomek – brzmi jak historia z filmu. Zaprosiłem do tego legendę z Polski - Peję, przy muzyce którego dorastałem - spełniając tym samym kolejne muzyczne marzenie. Chociaż wiele osób będzie deprecjonowało, lub już deprecjonuje ten utwór jeszcze przed jego przesłuchaniem (bo za ile, bo już ktoś to zrobił,bo zwrotka nie będzie napisana pod to etc. etc..). To chcę tylko napisać, że jestem z niego bardzo dumny, bardzo dużo dla mnie znaczy i nigdy nie myślałem, że uda mi się coś tak wielkiego zrealizować. Spełniłem marzenie swoje i swojego przyjaciela i wiem, że on również gdzieś tam jest teraz ze mnie dumny. Jeżeli chłopak z Prudnika może nagrać numer z The Game’em i Peją, to wszystko jest możliwe! Wiara Gwarancją Wygranej! " - napisał ZBUKU.

ZBUKU feat. The Game, Peja - Young Blood, Old Rules (prod. RX)

Tagi: 

Big L
Za taką krótką zwrotkę (na dodatek słabą)ponoć The Game wziął sporo sianka.Jednak jeszcze potrafi zarobić na frajerach.Bit i Rysiek jeszcze jakoś ratują ten utwór.
Miami stick drill
Usunąć zbuk i the game i może nawet da się posłuchać.
jorgen
przeszło bez echa
Big O
Numer siadł mi jest dobrze, pokażcie mi któregoś rapera polskiego który nagrywa kawałki z raperami z USA tak często poza Peją czy Ostr mi się podoba dobry bit ogólnie wszystko ok.
xd jan
Wytłumaczy mi ktoś jedną rzecz? Po kiego takich Rychu nagrywa z jakimś dziwnym typem o psełdonimie zgnitego jaja? Co to w ogóle za kwiczący chłop?
kaio800$
Byłem na koncercie the game i było zajebiocha , pozdro Jason .

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>