21 Savage, Kid Cudi i inni - mocne premiery na początek roku

Wracamy z cotygodniowymi premierami. Mijający tydzień obfitował w płyty zarówno dla fanów mainstreamu, jak i undergroundu. Jedziemy!

Z trzecim solowym albumem wrócił 21 Savage. Na "american dream" dostajemy 15 utworów i gościnki od Doja Cat, Young Thuga czy Travisa Scotta. Krążek jest także ścieżką dźwiękową do biograficznego filmu o 21'ie zatytułowanego "Americam Dream: The 21 Savage Story", w którym główne role grają Donald Glover i Caleb McLaughlin. Jego premiera przewidziana jest na 4 lipca 2024 roku.

Nowe solo wypuścił też Kid Cudi. Na jego "INSANO" gościnnie między innymi A$AP Rocky, DJ Drama i Lil Yachty. Co jeszcze pojawiło się w tym tygodniu?

Swoje rzeczy wydali między innymi K Camp ("Float 2 London"), Unknown T ("Blood Diamond"), Bruiser Wolf ("My Story Got Stories"), Nicholas Craven & Boldy James ("Penalty Of Leadership"), Arrested Development ("Bullets In The Chamber"), Mista Sinista ("ReBorn") i Truth & Da Beatminerz ("Nostalgia Therapy"). W zeszłym tygodniu ukazały się także krążki Big Hita z Game'em ("Paisley Dreams") i Musaliniego ("Uptown Bandits 2"). Wszystkie okładki, a także tracklisty do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

21 Savage "american dream"

Kid Cudi "INSANO"

K Camp "Float 2 London"

Unknown T "Blood Diamond"

Bruiser Wolf "My Story Got Stories"

Nicholas Craven & Boldy James "Penalty Of Leadership"

Arrested Development "Bullets in the Chamber"

Mista Sinista "ReBorn"

Truth & Da Beatminerz "Nostalgia Therapy"

Big-Hit & The Game "Paisley Dreams"

The Musalini "Uptown Bandits 2"

90s_to_boomer
Dzieje się. K Campa sprawdze

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>