RX

RX

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-11-23 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Poświęcony życiu Chady film "Proceder" w pierwszy weekend zgromadził przed ekranami ponad 200 000 widzów, notując najlepsze otwarcie jesieni w polskim kinie. Z tej okazji emocjonalnym wpisem podzielił się RX, wieloletni współpracownik Tomka Chady oraz autor muzyki do filmu.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2018-07-04 00:56 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

W serwisie Dustyroom.pl ukazał się wywiad RX-em. To producent współpracujący z Chadą przy jego ostatnich albumach.Kluczowym tematem spotkania była winylowa wersja albumu “Efekt porozumienia”, gdzie znalazł się utwór rapera z popularnym w Polsce słowackim raperem Rytmusem. W rozmowie producent przyznał, że dąży do tego, aby także krążek "Recydywista" doczekał się winylowej edycji,  opowiedział też o tym, jak Chada wspierał go w walce z kryzysem twórczym.

Tagi:
video
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-12-08 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już dziś pojawi się kolejny teledysk promujący najnowszy album Chady i RX'a pt "Recydywista" - dzięki Step Records i ML Filmz mamy dla Was mały rzut oka na plan zdjęciowy...

Tagi:
video
dodano: 2017-11-09 18:21 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy drugi singiel zapowiadający nowy album Tomasza Chady - „Recydywista”. Za produkcję numeru „Ciężki przekaz”, jak i całego krążka, odpowiada RX. Video to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-02 20:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 10)

Otrzymaliśmy promomix najnowszego albumu duetu Chada x RX pt. "Recydywista". Po niemalże 3-letniej przerwie Chady od muzyki spowodowanej przymusową odsiadką, jeden z głównych głosów ulicznego rapu powraca z nowym materiałem zatytułowanym "Recydywista". Za całość muzyki odpowiada RX, producent, który wyprodukował platynowy album "Efekt Porozumienia".

Tagi:
video
dodano: 2017-10-23 15:40 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 3)

"Kolekcjoner zarzutów" to najnowszy klip duetu Chada x RX zwiastujący premierę nowego albumu. Teledysk został stworzony przez ekipę filmową 9Liter Filmy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-09-19 11:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W weekend trafiło do nas zdjęcie ukazujące Chadę w ciężkim stanie w szpitalu. Rozbudziło ono dyskusje co stało się raperowi, teraz rąbka tajemnicy uchylił RX, producent pracujący z warszawskim MC nad jego nowym albumem.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-01 19:33 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy klip Chady promujący ostatnie dotychczas solo artysty pt. "Efekt Porozumienia". W tytułowym numerze gościnnie udzielili się KaeN i ZBUKU. Video pojawiło się z okazji otrzymania przez krążek statusu platynowej płyty. Za podkład odpowiada RX, autor muzyki na całym albumie. Video to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

- Wyrok końcowy Chady został skrócony o 3 miesiące, dzięki czemu już w maju Tomasz stanie na pierwszej wokandzie. Realnie patrząc jest duża szansa, że po wakacjach zobaczymy ponownie Chadę wśród nas, a co za tym idzie - również w studiu nagraniowym. Raper cały wolny czas wykorzystuje na pisanie nowych tekstów, dlatego udało mu się już uzbierać materiał na co najmniej 2 solowe płyty - komentują przedstawiciele Step Records.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-26 15:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Szukajcie aż znajdziecie" to najnowszy singiel Chady, który jest komentarzem rapera do zaistniałej sytuacji. Utwór został wyprodukowany przez RX-a. W sklepie www.preorder.pl dostępna jest fizyczna wersja maxisingla. Można ją zdobyć za darmo składając zamówienia na markę Chada Proceder.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-12-22 12:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Chada x RX ft. Rytmus - Nie zatrzyma mnie nikt

Dlaczego: "Nie zatrzyma mnie nikt" to jeden z głównych singli promujących album Chady i RX-a pt. "Efekt Porozumienia", który ukazał się na rynku 6 grudnia debiutując na 3 miejscu listy OLiS. Gościnnie w nagraniu pojawił się słowacki raper Rytmus znany polskim fanom z solowej działalności czy ekipy Kontrafakt. Za zdjęcia i montaż klipu odpowiada ekipa 9Liter Filmy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-12-06 16:30 przez: Step Records (komentarze: 0)

W związku z premierą albumu Chady i RX'a, w sieci pojawił się oficjalny odsłuch "Efektu Porozumienia". Płytę znajdziesz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na preorder.pl

video
dodano: 2014-11-30 18:32 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

"Kiedy jak nie dziś" to jeden z głównych singli promujących album Chady i RX-a pt. "Efekt Porozumienia", który ukaże się w sieci salonów Empik, Saturn, Media Markt oraz w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju w już najbliższy czwartek. Cuty w utworze są autorstwa DJ Flipa. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-16 16:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Mój własny porządek" to kolejny singiel promujący album Chady i RX-a pt. "Efekt Porozumienia". Gościnnie w nagraniu pojawił się ZBUKU. Za zdjęcia i montaż odpowiada ekipa M.L. Filmz. Premiera płyty 6 grudnia.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-08 13:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Manewry miłosne to dla nas jeden z najważniejszych singli w tym roku. Do utworu Chada zaprosił Bezczela oraz ZBUKA, dwóch MC mocno kojarzonych z naszym labelem. Razem z ekipą The New Black dołożyliśmy wszelkich starań, aby klip był na tak wysokim poziomie, jak sam utwór. Patent Bonnie i Clyde idealnie wkomponował się w treść nagrania.” – usłyszeliśmy w Step Records.

video
dodano: 2014-11-05 15:30 przez: Step Records (komentarze: 2)

Młody M - Tyle czasu na ból

"Tyle czasu na ból" to kolejny klip promujący album "Wiecznie Młody M". Za produkcję bitu odpowiedzialny jest RX. Klip to dzieło ekipy 9Liter Filmy. Premiera albumu "Wiecznie Młody M" 28 listopada. Zamów preorder: http://preorder.pl/mlody-m-wiecznie-mlody-m

Strony