Efekt Porozumienia

Efekt Porozumienia

video dnia
dodano: 2014-12-22 12:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Chada x RX ft. Rytmus - Nie zatrzyma mnie nikt

Dlaczego: "Nie zatrzyma mnie nikt" to jeden z głównych singli promujących album Chady i RX-a pt. "Efekt Porozumienia", który ukazał się na rynku 6 grudnia debiutując na 3 miejscu listy OLiS. Gościnnie w nagraniu pojawił się słowacki raper Rytmus znany polskim fanom z solowej działalności czy ekipy Kontrafakt. Za zdjęcia i montaż klipu odpowiada ekipa 9Liter Filmy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-12-06 16:30 przez: Step Records (komentarze: 0)

W związku z premierą albumu Chady i RX'a, w sieci pojawił się oficjalny odsłuch "Efektu Porozumienia". Płytę znajdziesz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na preorder.pl

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-02 19:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Na niespełna tydzień przed premierą "Efektu Porozumienia", Chada przy współpracy z wytwórnią Step Records udostępnia kolejny singiel. Gościnnie w utworze "Nie będziemy płakać" udziela się Sobota. Za produkcję odpowiada RX, który jest autorem muzyki na całym albumie. Płytę w rozszerzonej wersji 2CD zamówisz na preorder.pl

kategorie:
dodano: 2014-11-24 20:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

6 grudnia nakładem Step Records na rynku ukaże się solowy album warszawskiego rapera Chady. Płyta zatytułowana „Efekt Porozumienia” to 15 premierowych nagrań. Gościnnie krążek został wsparty przez takich gości jak Hukos, Sheller, Bezczel, Sobota, Maskot, ZBUKU, Mafatih, KaeN, zDolne Przedmieście, Heavy Mental, Diox i słowacki raper - Rytmus. Za produkcję muzyki na całym krążku odpowiada RX, który jest współautorem albumu. W sklepie www.preorder.pl trwa przedsprzedaż płyty w wersji 2CD.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-24 20:00 przez: Step Records (komentarze: 1)

6 grudnia nakładem Step Records na rynku ukaże się solowy album warszawskiego rapera Chady. Płyta zatytułowana „Efekt Porozumienia” to 15 premierowych nagrań. Gościnnie krążek został wsparty przez takich gości jak Hukos, Sheller, Bezczel, Sobota, Maskot, ZBUKU, Mafatih, KaeN, zDolne Przedmieście, Heavy Mental, Diox i słowacki raper - Rytmus. Za produkcję muzyki na całym krążku odpowiada RX, który jest współautorem albumu. W sklepie www.preorder.pl trwa przedsprzedaż płyty w wersji 2CD. Drugi krążek zawiera instrumentalną wersję albumu "Efekt Porozumienia".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-16 16:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Mój własny porządek" to kolejny singiel promujący album Chady i RX-a pt. "Efekt Porozumienia". Gościnnie w nagraniu pojawił się ZBUKU. Za zdjęcia i montaż odpowiada ekipa M.L. Filmz. Premiera płyty 6 grudnia.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-08 13:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Manewry miłosne to dla nas jeden z najważniejszych singli w tym roku. Do utworu Chada zaprosił Bezczela oraz ZBUKA, dwóch MC mocno kojarzonych z naszym labelem. Razem z ekipą The New Black dołożyliśmy wszelkich starań, aby klip był na tak wysokim poziomie, jak sam utwór. Patent Bonnie i Clyde idealnie wkomponował się w treść nagrania.” – usłyszeliśmy w Step Records.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-07 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

„Efekt Porozumienia” to wyjątkowy album Chady, który w przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa rapera, przesiąknięty jest gościnnymi zwrotkami zaproszonych MC's. Muzyk pracując nad krążkiem razem z utytułowanym producentem RX-em do każdego utworu zaprosił odpowiednio dobranego wykonawcę. „Paru gości Chadę wspiera, słali paczki do więzienia / to nie bez powodu tytuł „Efekt Porozumienia”.