Chada x RX "Efekt Porozumienia" - promomix

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-07 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

„Efekt Porozumienia” to wyjątkowy album Chady, który w przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa rapera, przesiąknięty jest gościnnymi zwrotkami zaproszonych MC's. Muzyk pracując nad krążkiem razem z utytułowanym producentem RX-em do każdego utworu zaprosił odpowiednio dobranego wykonawcę. „Paru gości Chadę wspiera, słali paczki do więzienia / to nie bez powodu tytuł „Efekt Porozumienia”.

Po raz pierwszy za warstwą muzyczną całej płyty Chady odpowiada jeden producent. Raper powierzył pieczę nad muzyką RX-owi, który posiada bogatą, 15-letnią dyskografię rozpoczynającą się od produkcji na pierwsze solowe płyty Onara, „Historie z Sąsiedztwa” Płomień 81 czy „S.P.O.R.T” TDF- a. W swojej twórczości RX opiera się przede wszystkim na własnej kompozycji oraz rozbudowanych aranżacjach, a jeśli już używa sampli robi to w sposób kreatywny oraz nietuzinkowy.

Gościnnie na płycie pojawiło się sporo wykonawców. Mamy przekrój całej sceny rozpoczynając od topowych MC kończąc na mniej znanych artystach. Premiera płyty została zapowiedziana na grudzień 2014 roku. Jutro startuje przedsprzedaż.

Frrrn
Beka z tych polskich raperzyn w chuj :D Kaen dickrider Eminema, a Chada Gejma :D
rags
Kto tego słucha?
boomtin
zajebiscie sie zapowiada.
x-pizza
alert! odnotowujemy masywny ból dupy u hejterów, którzy nie mogą przeboleć że chada trafił w gusta polskich sympatyków hip-hopu! brakuje jeszcze tekstu o "cebulakach" ale na bezrybiu i rak ryba. chyba rx musi obczajać scenę francuską bo czuć lekką nutę tego klimatu w bitach, a jesli nie to tym bardziej pokłon że sam doszedł do tych rozwiązań beatmakerskich. mocny kandydat do złota.
Deerr
przecież francuska scena rapowa to jedno wielkie gówno, nie rozumiem podjarki na to, zresztą na chuj mam słuchać rapu po francusku jak go nie rozumiem, równie dobrze mogę słuchać sobie niemców, hiszpanów, włochów, serbów, rusków itd.
x-pizza
"nie słucham i nie mam pojęcia o tym ale stwierdzam że to gówno"<------ kurwa typie nie osmieszaj się...
denel
Nie najgorsza płyta będzie!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>