RX: "Inwestorzy i dystrybutorzy pytali 'Co to jest ta Chada'?"

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-11-23 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Poświęcony życiu Chady film "Proceder" w pierwszy weekend zgromadził przed ekranami ponad 200 000 widzów, notując najlepsze otwarcie jesieni w polskim kinie. Z tej okazji emocjonalnym wpisem podzielił się RX, wieloletni współpracownik Tomka Chady oraz autor muzyki do filmu.

"Mija dokładnie tydzień od premiery PROCEDERU!

To był naprawdę niesamowity wieczór pełen emocji.
Tysiące zaproszeń, uroczysta atmosfera, nie jestem w stanie opisać tego słowami.
Nie chcę tu jednak skupiać się na opisie tej nocy, chciałbym bardziej ogólnie o filmie.

Gdy Janusz Iwanowski i Jola Owczarczyk, producenci filmowi Global Studio, zainteresowali się pokazaniem historii Tomka Chady światu to na spotkaniach inwestorzy czy dystrybutorzy pytali ich "No dobra, okay, ale co to jest ta Chada?" Hip hop zawsze pomijany był przez główny nurt.

Dziś?

Zaliczyliśmy najlepsze otwarcie filmowe jesieni. 220 tysięcy widzów poszło w weekend premierowy do kin. Wiecie, które miejsce dało to nam w całej Polsce? Pierwsze!

Gdy jechałem na pierwsze zdjęcia, nie wiedziałem czego się spodziewać.
Standardowo wygląda to tak, że jest wypożyczona lustrzanka, kilka osób w ekipie, z której jedna jest dziewczyną operatora, drugi to ziomek, który opowiada kawały, a gość od światła nie dojechał bo pomylił terminy.
To co zobaczyłem na miejscu? Nie muszę Wam mówić. Efekt widzieliście w kinach!

Chciałbym z tego miejsca podziękować każdej osobie zaangażowanej w ten wyjątkowy projekt, który pokazał światu tą wzruszającą historię.
Życiorys nowoczesnego, rapowego poety, zmagającego się z trudnościami życia w Polsce na przełomie ustrojów politycznych oraz wewnętrznej walki dobra ze złem.

Nie jestem w stanie wymienić Was wszystkich - jeśli jesteś jedną z osób z ekipy - Dziękuję!
Na koniec jednak chciałbym najbardziej podziękować Tobie, drogi odbiorco. To dzięki Tobie osiągnęliśmy ten wielki, wspólny sukces!

Pokazaliśmy, że hip hop faktycznie spełnił swoją zamierzoną rolę jako kultura - wszystkich nas połączył.

Dziękuję!" - mogliśmy przeczytać na profilu RX'a.

Przypomnijmy, że nasze wrażenia z premiery "Procederu" opisywaliśmy tutaj.

Chada x RX - Zwykły facet

Tagi: 

reklama
polski rap gówno
filmu jeszcze nie oglądałem, ale mam pytania dotyczące fabuły. jest coś o przegranych beefach z byłą dziewczyną i popowcem doniem?
PZN
Inwestrom się nie dziwię. Sam bym pytał.
Real HH 90
"to na spotkaniach inwestorzy czy dystrybutorzy pytali ich "No dobra, okay, ale co to jest ta Chada?" No Kurwa Ca za debile mówić co to jest ta Chada no brak słów dla laików to jakby kogoś zapytać okay ale co to jest inwestor ja pierdolę w jakim my w kraju żyjemy ŚREDNIOWIECZE ZACOFANIE TOTALNIE
incoG
Jakby ktoś normalny zastanawiał się czy warto iść, to warto. Film nie jest jakiś genialny, powalający, ale ogląda się go całkiem lekko. Na pewno ludzie odpowiedzialni za film nie spierdolili tego. Kożuchowska wygląda trochę w tym Mustangu jak laska z NFSa, która rzucała misję, ale odtwórca głównej roli spisał się. Nie wiem, ile tu jest naciągactwa, ile nie, ale z tego Chady to niezły urwis był. Tomek może też nie był jakimś mega filarem polskiego rapu, ale na pewno o niewielu można byłoby zrobić podobny film. Szkoda, że raperzy muszą umierać, żeby filmy o nich robić. PS. Aktorka, która odegrała Gabi ma zajebiste cycki :)
V
Promowanie patologii powinno być zakazane. Ogłupiają społeczeństwo, wmawiają że fajnie jest być tępym, bo patologią łatwiej sterować

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>