Life Jacket

Life Jacket

dodano: 2014-11-05 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

DJ Quik - Life Jacket (Official Video) ft. Suga Free, Dom Kennedy

Dlaczego: Nowy album DJ Quika - "The Midnight Life" jest dostępny w sklepach od 14 października. Zanim zapoznacie się z naszą recenzją najnowszego krążka multiinstrumentalisty z Compton, polecamy sprawdzić najnowszy klip promujący płytę, czyli "Life Jacket" z gościnnym udziałem Suga Free i Doma Kennedy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-27 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Premiera "The Midnight Life" coraz bliżej, czas więc na wysyp singli promujących najnowszy album DJ Quika. Na pierwszy ogień idzie numer "Life Jacket", którego krótki teledysk prezentowałem wam jakiś czas temu. Pora na pełną wersję utworu, w którym gościnnie pojawiają się Suga Free i Dom Kennedy, czyli dwa pokolenia reprezentantów zachodu. Sprawdźcie koniecznie.

video
dodano: 2013-07-06 13:15 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

DJ Quik - Life Jacket (Music Video)

Od czasu ostatniej solówki Quika minęły już ponad 2 lata - od tego czasu dostaliśmy zapowiedź drugiej części wspólnego albumu "BlaQKout" z Kuruptem, po czym nastała błoga cisza... jedno jest pewne: David Blake nadal działa, czego dowodem jest nowy teledysk, nakręcony do utworu "Life Jacket" - krótkie, ale treściwe a my chcemy tego zdecydowanie więcej, więc do roboty Panie Quik!