Tede do Numer Raza: "Żyjesz w wirtualnym świecie"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-25 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Pisaliśmy Wam wczoraj o ostrej wymianie zdań między dawnymi współtwórcami Warszafskiego Deszczu. Tede wywołał Numera, który w mocnych słowach odbił piłeczkę. TDF odniósł się do sytuacji, zaznaczając, że to ostatnie słowa z jego strony.

"Wyj*bane mam w to czy Ci pomogłem czy nie pomogłem, czy masz w ogóle tego świadomość. Nie powinienem w ogóle mieszać się w tą dyskusję, faktycznie, no ale sam sprowokowałeś mnie tym zamalowywaniem tych ciuchów naszych, które dostawałeś. (...) Skumaliśmy to, że żyjesz w wirtualnym świecie. Stary – myślenie nigdy nie było Twoją mocną stroną, a logiczne myślenie w ogóle nie było i tu jest taka jedna rzecz w całej tej układance, która powinna to skonkludować. (…) Wziąłem wiadomości od Ciebie i zobaczyłem ostatnią, to jest ostatnia forma kontaktu ze mną. Czyli 2 lata temu i jeden dzień ostatni raz się ze mną kontaktowałeś. (…) Piszesz mi, że masz świadomość, że wisisz mi hajs, że ten dług na Tobie ciąży, potem po dwóch lata stwierdzasz, że sprawa jest załatwiona! (…) Jak mogłeś załatwić sprawę, nie mając ze mną kontaktu?" - pyta szef NWJ.

Tede odniósł się też do zarzutów o ćpanie rzuconych przez Numera: "Jak możesz mówić, że ja jestem naćpany, przećpany, skoro Ty mnie Chłopie dwa lata nie widziałeś, Ty nic o mnie nie wiesz. Zupełnie o mnie nie masz pojęcia. Nie miałeś ze mną kontaktu, nawet wirtualnego. Jak Ty możesz mówić, że Cię okradłem? (…) Jak za ostatnią wydaną płytę rozliczałeś się Ty ze mną, a nie ja z Tobą. (…) Jeżeli Ty mówisz, że ja jestem naćpany, przećpany i jest to główny argument Twojej historii i że Cię okradłem, to Ty idź od razu na milicję. (…) A no i na koniec idę na rower sam, będę ćpać. Życie."

Numer Raz opublikował w odpowiedzi instastory, na którym śmieje się robiąc facepalm i mówi tylko "No niesamowite, ubawiłem się zaje*iście, dzięki"

[POPKILLERY 2020 - TRWA OSTATNI DZIEŃ GŁOSOWAŃ, WYBIERZ DO KOGO TRAFIĄ STATUETKI ROKU I DEKADY!]

Bagno
Może fame mma, od razu po walce jędkera z wsz?
Real HH 90
Kurde kiedyś koledzy z zespołu a dziś oblewają się gównem w necie dla mnie wielkie nieporozumienie dobrze że zostało po nich dobry materiał z czasów Trzycha/Warszafski Deszcz i 1Khz
s.
Zajebiście słabe z obu stron (w sumie u każdego) jest pranie brudów przez neta. Albo disy na trakach albo prywatna konwersacja. Tedzik zaczął od kawałka a ten sie pruje na jakimś facebuku... a teraz jeszcze do tego Jaca sie dokłada.... mógł już se darować.
Jebaćbor
Beka w chuj, tede zaczął od kawałka a teraz przez internet pierze brudy. Wgl mi się zdaję że tede wie że jego fanbase aktualny to gnoje co w 2009 mieli po 3-5 lat i teraz ciągle wkręca im te swoje bajeczki a oni łykają wszystko co idol powie. No bo kurwa kto normalny taka sprawę sam wyciąga, przecież on się tylko zbłaźnił. Tyle zrgywania twardziela a co do czego sam przyznał że we własnym mieście ich traktowali jak frajerów i naliczyli bezprawnie na 10k za pożyczenie beatu. Widać jaki szacunek wieprz ma w WWA. Przy czym powtarzam po raz drugi, dlatego ich naliczyli bo to był tede, ktoś inny by pożyczył ten beat i nie było by problemu. Przecież kiedyś coś było że jakiś ksiądz ten beat pożyczył, przed chwilą sprawdziłem i tytuł chrystus daje wam pokój chociaż to akurat beat z nienawiści a nie hwdp ale go nikt jakoś nie naliczył a wieprza tak.
BEKA Z WIEPRZA
Wieprz jest żałosną postacią i tyle w temacie
POZNAŃ
Ty dla kogoś innego też możesz być żałosna postacią Ale trzeba zyc ! YTO! Numer jakby nie spiekł 2szt to by tak nie gadał! Ruchu z Darkiem prawilniaki A też skloceni . Dziwne rzeczy się dzieją to napewno ! #takiePRANIEtoTYLKOw4oczy! Ziomki szanujmy się!
Wojtech
Ale Numer w tym wypadku też nie zachował się lepiej, a nawet gorzej, bo zaczął mu ubliżac.
Rafa
Numer dawaj Dias, a nie internetowe wpisy. Zróbcie coś dla kultury hh.
Ktoś
To numer zaczął audycją z Tuniziano
WojtekBażant
Dla mnie to jest żenada, że dwa stare chłopy piorą swoje brudy na instagramie. I bardzo zaskoczył mnie w tym wszystkim Numer, który zaczął temat swoim żenującym występem z wałkiem malarskim.
Damn
Co druga ***** kłamie, a jak jest beef to się cisną po instagramie
romsondonnnnnnn
Ludzie zostawcie ten syf cały ten twór zwany "hiphopem" hiphopolo lolo i dajcie zdechnąć tym pseudo samozwańczym artystom wszystkim! czas by poszli do roboty. bez was oni zdechną z głodu. przejrzyjcie na oczy! jesteście frajerami którzy ich utrzymują w zamian za.... "muzyke" hahahahahaha
Źrenice
Kotlety odgrzewane smakują jak kotlety odgrzewane.
Ktoś
Jaki Instagram, to było później. Tede go zdissował i to jest Hip hop 100%
DŻEJDŻEJ
Kurwa stare dziady sie kłócą przecież to jest tak żałosne, że ja bym sie na ich miejscu w ogoke wstydził, że to idzie w szerszą publikę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>