Sukces koncertu live Tedego, dziś na show zaprasza Hemp Gru!

Dzisiejsza technologia pozwala artystom łączyć się z fanami nawet przy odwołanych imprezach. Wczoraj koncert na swoim kanale YouTube zagrał Tede, o czym już Wam pisaliśmy.

[POPKILLERY 2020 - GŁOSOWANIA TRWAJĄ JUŻ TYLKO TYDZIEŃ, WYBIERZ DO KOGO TRAFIĄ STATUETKI ROKU I DEKADY!]

Okazał się on sporym sukcesem - równolegle oglądało go kilkanaście tysięcy osób, zaraz po transmisji licznik wskazywał 65 000 odsłon a teraz widzimy tam 145 000 dzięki czemu "KOVID-19LIVE" znalazł się na karcie na czasie.

TEDE - KOVID-19LIVE / Koncert Video 19 Kawałków Na Żywo / 20.03.2020

Przed chwilą prosto z kwatery DIIL Gangu ruszył natomiast koncert Hemp Gru i zaproszonych przez nich gości - obejrzeć możecie go poniżej.

Koncert LIVE 21.03.2020 o 21:00!

Tagi: 

reklama
Jajature
Wszystko fajnie, ale chłopaki nie za bardzo przejmują się zaleceniem 'nie gromadzić się' :)
Jebaćbor
Jaki sukces, tede = gimb fanbase, pandemia = gimby w domach nie maja co robić, tede + gimby w domach = pseudo sukces. Swoją drogą ciekawe komu pomysł zajebał.
Pyra
Tede co ty mozesz wiedziec o hip hopie?Zenada.A jak juz chcesz sie dowiedziec pogadaj z Rysikiem "Peja" albo z Liroyem bo ty sie osmieszasz tylko NARA
...
Właśnie o to chodzi ze tede w hip hopie zrobił dużo, nie wiem od kiedy słuchasz hh, chociażby można posłuchać 3h, wzgórze... I nię bronię go teraz bo to co on robi to już nie można nazwać hip hopem
Krzychu kadet
Jebać tedegoooooo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>