Ortega Cartel

Ortega Cartel

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-18 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Czyżby czekał nas powrót jednej z bardziej zajawkowych formacji w polskim rapie? "Lavorama" rozkochała w sobie słuchaczy i stworzyła swoisty movement, a "Dobre czasy" stały się z miejsca jednym z najbardziej kultowych letniaków na scenie. Teraz Ortega opublikowała krótki post, który automatycznie podgrzał fanów...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-18 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Za tydzień premiera najnowszego albumu Spinache'a pt "Reality", ale w nowym wywiadzie raper pochylił się także nad szansami na kolejny krążek Ortegi Cartel. Czy możemy spodziewać się następcy "Lavoramy"?

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-01 19:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Kempowicze lepszego prezentu na Dzień Dziecka chyba dostać nie mogli - do tegorocznego line up'u dołącza Ortega Cartel & Gruby Mielzky! W swojej 12 letniej historii skład zagrał tylko jeden historyczny koncert w pełnym składzie, 4 lata temu w warszawskim klubie Palladium.

video dnia
dodano: 2014-12-09 15:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Ortega Cartel - Silver Gun 2

Dlaczego: "Jest październik, wieczorowa pora, pokój dwugwiazdkowego hotelu w Paryżu, mikrofon podpięty, Ortega nie śpi. Silver Gun 2 - to kontynuacja pieknej historii z przed lat, zarejestrowana podczas chwili nieuwagi. Stało się. Enjoy. Teledysk zapowiada Ortega Cartel "Benzo" LP, czyli płytę specjalną. Ma jej nie być, a może będzie. A może nie." - panie i panowie... Ortega is back!

dodano: 2014-05-07 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje kolejny singiel ze zbliżającego się albumu Spinache zatytułowanego po prostu "Spinache". Tym razem, na 10 dni przed sklepową premierą krążka, udostępniony został utwór ‚LavoLavo', z gościnnym udziałem legendarnego podziemnego składu Ortega Cartel oraz Franka Nino. "LavoLavo" to swego rodzaju kontynuacja międzykontynentalnego projektu Lavoholics, łączącego artystów z Polski i Kanady, który spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem i rewelacyjnym przyjęciem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2012-07-28 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 43)
Wreszcie dotarła do nas właściwa wakacyjna pogoda, a wraz z nią plażowe plenerowe melanże, w których pobyt w klubie staje się jednym z etapów a nie głównym punktem programu. A skoro klub dopiero potem to konieczna staje się odpowiednia muzyka, wkręcająca ludzi we właściwy melanżowy klimat. Co więc odpalić gdy spotykacie się razem, towarzystwo jeszcze nie jest wystarczająco rozgadane a pierwsza butelka dopiero zaczyna się opróżniać? Oto mała podpowiedź, pozbawiona miejsc i nie będąca rankingiem naj naj naj ever, tylko gorącą 17 numerów, które do wspomnianej wyżej atmosfery pasują idealnie. Kolejność alfabetyczna, playlista pod spodem.