Warszafski Deszcz "Zawsze robiliśmy też coś poza rapem" - videowywiad cz.1

Z publikacją tego wywiadu nie wyrobiliśmy się w ubiegłym tygodniu, ale już dziś mamy pierwszą część... Tedego i Numera złapaliśmy w dniu premiery "PraWFDepowiedziafszy", by powiedzieli nam trochę o czwartym albumie pod szyldem Warszafskiego Deszczu i rozmowa poruszyła sporo naprawdę ciekawych wątków, nie zabrakło też smaczków i ostrych słów.

Jak grało się support przed Smif-N-Wessun? Dlaczego "PraWFDepowiedziafszy" ma numerek IV? Jak ma się wypowiedź o nie budowaniu nienawiści przez Tedego do grania na koncertach "Olej Onara"? Kogo i dlaczego pierdoli Tede? Jaki jest sens podchwytywania forumowych powiedzonek takich jak "beka z wieprza"? Dlaczego Tede "obcuje z bandą baranów"?

Czy mając wiele pozarapowych codziennych zajęć wciąż obaj czują sie na co dzień raperami? Czemu praca w TVN-ie jest taka sama jak w Tesco? Czy wydawanie tylu płyt przez TDF-a nie sprawi, że ludzie się przesycą? Dlaczego "Nastukafszy" miało "wartości merytoryczne na poziomie -1"?

Rozmawiał: Hipolit Ster
Zdjęcia: Jacek Kowalczyk

[edit: Część druga]


LuK
Za mało kurwa...KURWA !
andrzej z piaseczna
CHCIELISCIE WKURWIONEGO TEDEGO JAK Z EM TO MACIE !
Anonim
no to jak powiedział że powrócifszy nie było lepszą płytą od nastukafszy, a nastukafszy miało wartości merytoryczne na poziomie -1, to jak słabe powrócifszy dla niego musi być. Tede dobrze gada, momentami sie można pośmiać nawet; d.
Anonim
Hmmmm przypomniał mi się kawałek O.S.T.R.'a Ziom za Ziomem :D jak doszedłem do 5:40
spina
A mówią ze to peja zawsze na spince. Tylko ja mam wrażenie ze te przemówienie z ostatniego tracku było dokładnie przemyślana akcja, udać biednego chłopczyka to znowu mnie kupią ?
mr.scarface
"kurwa" "kurwa" no no.
Anonim
TO NAWET JUZ KURWA NIE JEST SMIESZNE JAK TEN GRUBY PACAN SAM SOBIE PRZECZY. NIBY NIE BUDUJE NIC NA NIENWISCI A DISSY NA ONARA GRA TYLKO ZE INE RAPUJE WERSU OLEJ ONARA BO TO ROBI PUBLIKA. ZERO NIENAWISCI ALE PIERDOLI PÓŁ SCENY. A NUMER STOI OBOK I KIWA GŁOWĄ Z ZAŻENOWANIEM. NO I JESZCZE TROCHE ZA MAŁO KURWA TEDE. WIECEJ NIENAWISCI U JEDNEGO JACKA NIZ NA CALYM HIP-HOP.PL OBECNIE
Anonim
Kiedyś jak oglądałem wywiady z Tede to wydawał się być w miarę inteligentnym facetem, teraz tylko niepotrzebne spinki, co drugie słowo to kurwa, i ma pretensje o wszystko do wszystkich.. Poza tym jak ktoś zaprasza na rozmowę, to chyba kultura wymaga dać dojść mu do głosu a nie non stop wchodzić w słowo i pierdolić swoje...
COPROBO
TO NAWET JUZ KURWA NIE JEST SMIESZNE JAK TEN GRUBY PACAN SAM SOBIE PRZECZY. NIBY NIE BUDUJE NIC NA NIENWISCI A DISSY NA ONARA GRA TYLKO ZE INE RAPUJE WERSU OLEJ ONARA BO TO ROBI PUBLIKA. ZERO NIENAWISCI ALE PIERDOLI PÓŁ SCENY. A NUMER STOI OBOK I KIWA GŁOWĄ Z ZAŻENOWANIEM. NO I JESZCZE TROCHE ZA MAŁO KURWA TEDE. WIECEJ NIENAWISCI U JEDNEGO JACKA NIZ NA CALYM HIP-HOP.PL OBECNIE
filemon
Zawsze spoko, ale widać Tede ma problem z normalnym prowadzeniem dyskusji przerywa Numerowi, chamskim tonem się odnosi, traci sens pytania, na miejscu dziennikarza bym mu zwrócił uwage bo psuje to wywiad. Kultura nie boli! P.S. Może jakiś wywiad z Numerem ?, bo jest ich bardzo mało.
dwt
Kiedyś był krasnal Hałabała, teraz nawija o Annie Marii Wesołowskiej, rzeczywiście progres Lubie TDF-a ale momentami przesadza
Anonim
przedpremierowy wywiad as fuck panowie :D
SEBASTIAN Z HIP-HOP.PL
TEDE PRZEPRASZAM ANKIETY JUZ NIE MA ZROBIMY JAKIES PROMO SZYBKO PRAWDEPOWFDIEDZIAWSZY TYLKO NIE DENERWUJ SIE TAK
RRR
it's joke?
joł
Wkurwiony TDF zawsze spoko Wyluzowany numer też zawsze spoko
ZS
'Kurwa" to chyba jako przecinek służy :)
OJEJEJ
WIEPRZ SCHUDŁ OSTATNIO ALE I TAK OD TYCH SPINEK I OMAMÓW ZDECHNIE NA ZAWAŁ PRZED CZTERDZIESTKĄ, WIĘC SUMMA SUMMARUM - BEKA Z WIEPRZA
Anonim
TDF ma rację - niech wydaje jak najwięcej płyt, nam się nie nudzi i chcemy jego rapu jako fani, przecież to jest kurwa proste jak budowa cepa w ogóle nie wiem czemu ten wywiad robił jakiś typek troszkę dziwny a nie Mateusz.
Poirot
Beka z przygłupa Tedego. Pale wszystkie twoje płyty śmieciu. Straciłeś przyjaciela.
Truth teller
hipokryzja - tak nazwę utwór "Zrobiliśmy coś ważnego" w świetle tego wywiadu
góral
bo Mateusz już nie porywa się kogoś kogo odpowiedzi moga być nieszablonowe czyt. wywiad z Guralem i woli rozmawiać np. z Wudoe niż spierdolić interview
Anonim
truth teller, może jesteś po prostu głuchy albo nie rozumiesz o co chodzi TDFowi :)
Anonim
"jak gówno z siebie dajesz to do ciebie wraca" jeśli opluwasz pół sceny, to nie dziw się, że pół sceny opluwa Ciebie, Tede. ale widzę psychofani nadal twardzi.
CD THAT MC
NA FAJNYCH STRONKACH MASZ KONTO SCHWARZ
NA FAJNYCH STRONKACH MASZ KONT
NA FAJNYCH STRONKACH MASZ KONTO SCHWARZ
typu
tede SIE BOI
Anonim
wiadomo Krzywi
Anonim
haha, ale tede spial dupe. beka.
Anonim
Dobrze gada, a jak ktoś twierdzi, że bluzgi sieją nienawiść, to świat jest budowany w każdej sekundzie na nienawiści :D TDF się wkurwił wyraźnie tym, że każdy nie umie normalnie przyjąć o czym jest kawałek "Zrobiliśmy Coś Ważnego" i że nie widzą problemu, jakim jest hh.pl, a raczej użytkownicy. Szczególnie mądrze gada, co do CGMu i wprowadzeniu komentarzy przez fejsa.
Anonim
kiedy part 2?

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>