Borixon o reaktywacji Gib Gibon Składu, nowym solo, Diho, Young Leosi

Borixon w trakcie Świąt Bożego Narodzenia zorganizował na swoim Instagramie długie Q&A podczas którego wyjaśnił dlaczego nie podoba mu się pomysł reaktywacji Gib Gibon Składu. Zdradził również parę szczegółów dotyczących jego nowej płyty.

"Reaktywacje są słabe i zazwyczaj nie wypalają. Piękną mamy historię, ale ja wole tworzyć nowe rzeczy! Wydaje mi się, że z Fiodorem stworzymy właśnie coś co zgniecie bardziej niż Gibon Skład." - pisze Borixon o domniemanym powrocie Gibon Składu.

Szef chillwagonu opowiedział również o swojej nadchodzącej solowej płycie. Wiemy, że na albumie nie pojawią się żadni goście, a pierwszy singiel ukaże się już w lutym.

Dowiedzieliśmy się również, że Tede niedługo zadebiutuje w chillwagonie, a Borygo pojawi się we wspólnym kawałku z Diho. Odpowiedział też twierdząco zapytany o obecność Young Leosi w chillwagonie - przypomnijmy, że swego czasu była ona ogłoszona oficjalną DJ-ką składu.

Pełne Q&A znajdziecie poniżej.

Galeria

Noreaga
Ktoś jeszcze słucha Borysa? Skończył się na swojej pierwszej solówce.
Socjopata
Jak byś wyjął **uje z uszu, to byś usłyszał chociażby dwa albumy bardzo dobre, czarny i zloty, nemasie.
GOLY I WESOLY
TY SIĘ SAM SKONCZYŁEŚ MATEUSZKUUUU ZANIM ZACZOŁEŚ W OGÓLE NIE POWSTAŁEŚ?!??!?!?!
StroVng
Borygo to kameleon, nikt jak on nie rozumie trendów w muzyce tak dobrze, widać to od jego pierwszej płyty. Można go nie słuchać, można nie lubić (nie wiem jak), ale trzeba docenić to jak potrafi się zawsze wpasować w panującą sytuację. Borixon się nie skończył, on się dopiero zaczyna!
Anonim
Chyba jak się sprzedać odborawioniaka po gościa co nagrab z byle kim żeby się tylko kasa, gadzała a wy naiwniacy wto brnięcie ślepo botikson był ale już nie jest to tylko dorosły facet robiocy kasę na dzieciakach przeszłością rapera
Nie inaczej
Brx raperek dla dzieci

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>