KRS-One wraca z nowym albumem - na bitach znów nasz rodak!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-12-18 11:00 przez: Adam Kołodziejczyk (komentarze: 4)

KRS-One, jeden z najbardziej płodnych i długowiecznych MC w historii wraca z nowym albumem, który zapowiedziany jeszcze na ten rok! "Don't Fall For It" i "Black, Black, Black", bo tak nazywają się najnowsze dzieła 55-latka, zwiastują jego 23 solowy album "Between Da Protests", którego premiera zapowiedziana jest na 21 grudnia.

Sam raper przyznał, że planował wydać album w przyszłym roku, ale ostatnie wydarzenia w USA spowodowały, że zdecydował się przyspieszyć premierę albumu. Beat do "Don't Fall For It" został wyprodukowany przez protegowanego KRS-One'a, o podobnie brzmiącym pseudonimi Sun-One'a, a "Black, Black, Black" wyprodukował polski producent Młody, z którym KRS-One współpracował już kilka lat temu! Ma to być też nie ostatni bit Młodego na albumie.

"Właśnie wyszedłem ze studia z GORĄCYM GÓWNEM! Pokój i dobrobyt dla wszystkich czytających te słowa! Tu KRS-One i niedługo wydam swój 23 album zatytułowany Between Da Protests; Oczywiście jego tytuł mówi sam za siebie [Pomiędzy protestami - przyp]. To muzyka rewolucyjna! Miałem czekać, gdzieś do 2021 i zacząć wydawać single, ale myślę, że teraz potrzebujemy tego bardziej. Moim zdaniem, nie chodzi tylko o protestowanie przeciwko niesprawiedliwości; chodzi też o bycie prawdziwym. Chodzi też o bycie ciągle zmotywowanym i skupionym na tym co prawdziwe i prawe, aby nie rozkojarzać się tym oczywistym szumem. Between Da Protests jest moją artystyczną próbą zainspirowania tych, którzy protestują przeciwko niesprawiedliwości, nie po to by popadać w samouwielbienie lub zniechęcenie, ale by ciągle planować, uczyć się i maszerować w kierunku sprawiedliwości. Już przez to przechodziliśmy, ta walka jest wieczna, tak samo jak nasze zwycięstwa! Ciężkie beaty z oryginalnymi ulicznymi i surowymi rymami to to o co chodzi na Between Da Protests!"

Sprawdź też: Młody Heavy Mental o współpracy z KRS-One'em: "Ten gość wychował mnie w pewnym momencie życia" - wywiad

15Rachel
PETARDA! Przy KRS One Żabson to wack
Real HH 90
Już do od kilku dni wyczekuje na album Mistrza Krs One'a jak wyjdzie wiadomo że będę go katował przez dłuższy czas.
s.
zajesbiscie goscia usłyszeć
bobby
meczące troche

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>