Dedis "Wyszczekany 2"

dodano: 2023-09-22 16:46 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
Dedis "Wyszczekany 2"

Data premiery

2023-09-22

Dedis powraca z nowym albumem! „Wyszczekany 2” to kontynuacja drugiego legalnego krążka rapera, który swoją premierę miał we wrześniu 2020 roku. Była to jednocześnie pierwsza płyta rapera wydana w naszej wytwórni!

Artysta postanowił powrócić do korzeni i sięgnąć po klasyczne bity, w których czuje się najlepiej. Tak jak w przypadku pierwszej części, na krążku nie zabraknie jednak również bardziej dynamicznych i newschoolowych numerów!

Dedis opowiedział także o procesie powstawania krążka: Płytę Wyszczekany” darzę szczególnym sentymentem. Otworzyła mi drzwi na szerszą współpracę z rap sceną i pozwoliła uwierzyć we własne umiejętności. Druga część jest więc kontynuacją, której poświęciłem ostatnie półtora roku. Nie wyobrażam sobie tworzyć na siłę. Nie chciałem też przypadkowych tekstów.  „Wyszczekany 2” to album, który jest dopracowany w 110%. Wszyscy zaproszeni na krążek goście są idealnie dopasowani do konkretnych numerów. Nie ma tu żadnego przypadku.

Raper na nadchodzącym krążku kontynuuje wątki z poprzedniej płyty, jednocześnie odkrywając przed nami następne karty. Pozostaje wierny sobie i swojemu unikalnemu stylowi, dostarczając słuchaczom kolejną porcję autentycznych i pełnych refleksji utworów.

Tracklista

 1. Wyszczekany 2 ft. Intruz
 2. Powiedz jakie
 3. Spokojna dusza
 4. Jak ty
 5. Ruchy ft. Molly
 6. Mia
 7. Trzymam ster ft. Kękę
 8. Spowiedź ft. Rakkaman
 9. Nieraz ft. Vin Vinci
 10. Czuje, że mnie nie ma
 11. Ostatni oddech
 12. Karuzela
 13. Jaki masz plan

Tagi: 

Plain text

 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>