Kamelito

Kamelito

video
dodano: 2020-12-12 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 17)

Wczoraj swoją premierę miała wspólna płyta Kaliego i Majora, "HUCPA", a raperzy postanowili uraczyć fanów kolejnym klipem, promującym krążek. "Fuck System" to najprawdopodobniej najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich numerów na albumie do którego szef GM oraz SPZ zaprosili reprezentantów ulicznej sceny, głównie z ramienia Step Records: Kamelito, Intruza, Dawida Obserwatora i Dedisa. Podkładem zajął się Sir Mich.

video
dodano: 2012-11-10 20:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 37)

Ciech,Pjus,Kamel - Leming (prod.Szczur JWP)

Mamy przyjemność zaprezentować video do singla „Leming” Ciecha, Pjusa oraz Kamela pod bit Szczura z ekipy JWP. „Leming” porusza tematykę społeczno –polityczną. Dodać należy iż, nieprzypadkowo premiera ma miejsce w terminie poprzedzającym Dzień i Marsz Niepodległości.

Tagi:
dodano: 2011-10-17 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)
"Zrób to w weekend EP" to 12 premierowych numerów dwójki mc's z Zagłębia Dąbrowskiego. Na pierwszej wspólnej płycie reprezentantów Sosnowca i Dąbrowy Górniczej gościnnie możemy usłyszeć reprezentantów Max Flo Dj'a Bambusa i Bu jak również MoraLa z Gopside czy Kamelita.

Zapraszamy niebawem na oficjalną stronę www.snovremi.com gdzie będzie można kupić album w formie fizycznej za jedyne 8zł - już teraz możecie sprawdzić go za darmo.