Remi

Remi

wydarzenie
dodano: 2015-04-09 13:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Damy sobie spokój ze złośliwymi uwagami ala "A przecież wam mówiliśmy". Każdy już wie, że najlepszy festival świata został wyprzedany. Dlatego skupimy się lepiej na tym, o czym każdy szczęśliwy posiadacz biletu nie może zapomnieć: musisz wziąć koniecznie wolne w pracy w czwartek i piątek - albo wymyślić najbardziej wiarygodną chorobę na te dni. Ci bardziej przezorni dodatkowo muszą obrać odpowiednią taktykę w sprawie poniedziałku. Nieważne, czy planujesz schludny program koncert/hotel/koncert czy picie do upadłego piwa, tańczenie do białego rana i pobudkę w obcych namiotach: po trzech dniach splashowego! szaleństwa taki poniedziałek w szkole/uniwerku/biurze to żadna przyjemność.

dodano: 2011-10-17 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)
"Zrób to w weekend EP" to 12 premierowych numerów dwójki mc's z Zagłębia Dąbrowskiego. Na pierwszej wspólnej płycie reprezentantów Sosnowca i Dąbrowy Górniczej gościnnie możemy usłyszeć reprezentantów Max Flo Dj'a Bambusa i Bu jak również MoraLa z Gopside czy Kamelita.

Zapraszamy niebawem na oficjalną stronę www.snovremi.com gdzie będzie można kupić album w formie fizycznej za jedyne 8zł - już teraz możecie sprawdzić go za darmo.