Eis i Szpaku w kolejnym remiksie z reedycji "Gdzie jest Eis?"

video
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-03 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Po Bedoesie, Oskarze i Otsochodzi, Eis ujawnia kolejna kartę. W remiksie "Czasem" pojawił się póki co najmniej oczywisty gość, czyli Szpaku. Wszyscy goście raczej trzymali się konwencji, dostosowując się do olschoolowego sznytu numerów. Szef GUGU postanowił jednak od niej odbić, serwując nam, jak na razie, najbardziej eksperymentalny remiks z reedycji "Gdzie jest Eis?".

Autotune i Eis? Brzmi dziwnie, a ma jednak swoją rację bytu. Numer na pewno wzbudzi kontrowersje, ale patrząc po wpisie Eisa, tuż po premierze numeru na Spotify - "Z dedykacją dla wszystkich, co wkurwiają nas" - najprawdopodobniej taki był zamiar. "Czasem" to też najdłuższy remiks, ponieważ Szpaku położył na nim aż dwie zwrotki.

Reedycja "Gdzie jest Eis" ukaże się już za dwa tygodnie i to w dwóch wersjach, jednej zremasterowanej przez NOONa oraz drugiej, rozszerzonej o remiksy z gośćmi.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Eis - Czasem feat. Szpaku

Tagi: 

Shaolin Masta
Ale crap!!!
szast_prast
Ale ten Eis to kot. Po tylu latach dalej zjada. Ale co tam taki Szpaku
Real HH 90
Eis to Eis, a Szpaku?????????????????????? sprawdzę edycję płyty Eisa - Gdzie jest Eis? tylko ze względu na Eisa a nie ze względu na gości bo nie od dziś wiadomo pełny Szacunek dla Eisa i Elemer (Eis,Dena).

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>