Eis i Otsochodzi w nowej wersji "Teraz albo Nigdy"!

dodano: 2020-11-20 14:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pojawił się kolejny singiel Eisa promujący reedycję "Gdzie jest Eis?" - tym razem do "Teraz albo Nigdy" dograł się Otsochodzi. Płyta "Gdzie jest Eis?" jest do kupienia w przedsprzedaży w dwóch wersjach: 2003 i 2003-2020.

Otsochodzi to kolejny po Bedoesie i Oskarze gość zaproszony przez Eisa do współpracy przy płycie Gdzie jest Eis? 2003-2020. Młody Jan towarzyszy Eisowi w "Teraz albo nigdy" na charakterystycznym bicie NOON-a. Utwór promuje klip, zrealizowany w Warszawie z udziałem obu artystów. W wideo występuje również gościnnie Pezet, z którego cuty pojawiają się w numerze.

Singiel promuje album "Gdzie jest Eis?" w dwóch odsłonach: zremasterowanej przez NOON-a wersji oryginalnej oraz rozszerzonej wersji z remixami z 2020 roku. Do kupienia są: CD i winyl. Winyl z remixami dostępny jest tylko w preorderze. W przedsprzedaży na fanów czeka limitowana edycja T-shirtów przygotowana przez Bartłomieja Walczuka / Osom © Studios i firmę MassDenim98, nawiązująca do okładki płyty.

Płyta "Gdzie jest Eis?" to debiutancki album warszawskiego rapera, który poza wydawnictwem nie udziela się na scenie. Na streamingach odsłuchać można zremasterowaną przez NOON-a wersję płyty z 2003 roku.

Eis - Teraz albo Nigdy feat. Otsochodzi

Tagi: 

Pseudonim
Otsochodzi to ma marny glos w ch#j, cos tam sie stara, słychać, ze sie przyłożył jak mógł, ale może jedynie wyprać gacie Eisa.
Beb
Koleś jest tragiczny. Zupełnie jak np. Bedoes, więc cała ta reedycja kuktowego albumu okaże się gunwem roku

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>