Bedoes i Eis komentują współpracę przy remiksie "Najlepszych dni"

Ta międzypokoleniowa współpraca wywołała wczoraj niemały szum, elektryzując zarówno starszych, jak i młodszych fanów hip-hopu. Obu raperów skomentowało tę kooperację na swoich profilach instagramowych, nie szczędząc miłych słów.

"Udzieliłem się gościnnie na kawałku Eisa i przy okazji chciałbym powiedzieć, że całe to doświadczenie było dla mnie bardzo prawdziwe i gdyby każdy gracz miał takie podejście do młodych zawodników jak Eis, to nasza scena wyglądałaby o wiele lepiej, ale to po prostu nastawienie OG. Real Recognize Real." - napisał Bedoes na swoim Instastory.

Słowa potwierdził Eis, dodając: "To było zajebiste. Rzadko dostaje się tyle dobrej energii."

Screeny obu wypowiedzi znajdziecie w galerii poniżej.

Galeria

Tagi: 

reklama
Real HH 90
Eis ok każde ma własne zdanie na ten remix ja wolę oryginał ale remix wyszedł średnio nie jestem fanem Bedoesa dlatego wolę ciebie Eis szkoda że już nie nagrałeś innych rzeczy od czasu solówki i Elemera zresztą posiadam obydwie płyty orginalne z czasów kiedy jeszcze ta muza była na tym poziomie takim jaki ja znam a teraz to już inna bajka dla mnie temat rzeka.
Aha
Pozwólcie że ja to skomentuje Pro fa na cja A peis tylko stracił sezonowcow których trzymał 17 lat Zwrotka pedopsa jest tak marna i marnie nawinieta że brzmi jak real og bedoes 211five
o ja cie...
Album "Gdzie jest Eis?" to moja ulubiona polska rapowa płyta i bezdyskusyjnie top 3 polskich rap albumów w historii. Pieprzony klasyk! Szacunek Eis i weź nagraj w końcu chociaż epkę. Obiecuję, że kupię kilka sztuk - do mojego auta, do żony auta i ze dwie do chaty. "Ziomy mówią - weź nagraj płytę bo lansuje się kolejny typek co nie umie kleić słów z bitem"
Anonim
Generalnie to marne te linijki bedoesa, mimo ze to dobry raper. Ale wazne by wypromować to gorace gowno od eisa.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>