Mr. Polska

Mr. Polska

dodano: 2021-01-31 18:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejnym gościem Hirka Wrony w ramach Magazynu Popkillera był Mr. Polska - w domowej atmosferze raper otworzył się i poruszył zarówno wiele ciekawych osobistych tematów, jak tych dotyczących jego twórczości. Od tęsknoty za Polską poprzez zmierzenie się z depresją po wielkich holenderskich sukcesach - po spotkanie ze Stachurskym i niespodziewane wykręcenie hitu w... Chinach. Hirek porozmawiał też z Dominikiem o jego pierwszych kontaktach z polskim rapem oraz klasykach, które warto by poznał.

Tagi:
video
dodano: 2021-01-27 19:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Po odcinkach live wracamy do telewizyjnej formuły Magazynu Popkillera! Dziś Otsochodzi opowiada o kulisach współpracy z Eisem, Hirek Wrona wspomina Kobe Bryanta na rocznicę śmierci, Cezary Pazura czyta "Bubbletea" Quebonafide, a Mr. Polska w wywiadzie tygodnia szczerze opowiada o swojej tęsknocie za Polską, szukaniem korzeni i walce z depresją.

dodano: 2020-12-07 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

„Warstwy” to trzeci po „Hard Beat” (2011) i „On My Way” (2017) album artystki, tym razem po raz pierwszy utrzymany w rapowym brzmieniu. Gościnnie, w utworach usłyszeć możemy czołówkę polskiej sceny rapowej: Kabe, Young Igi, Smolasty, Mr. Polska, Gverilla. Dziś niespodziewanie płyta wylądowała na wszystkich serwisach streamingowych.

wydarzenie
dodano: 2020-12-03 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W okresie głodu występów i wydarzeń wracamy z cyklem Tourbus, przypominającym najbarwniejsze koncertowe historie! Dziś kulisy jednego z najbardziej zaskakujących wykonań ubiegłego roku - gdy w trakcie wielkiego show Diplo na Open'erze na scenę wskoczył Mr. Polska wszyscy byli w szoku a tłum oszalał. Teraz raper wspomina całą sytuację ze swojej perspektywy...

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-21 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Ruszyła II edycja formatu Rap & Cognac, w którym udział wzięli: Mr. Polska, Sarius oraz Rosalie. W ramach projektu powstały 3 filmy, w których to artyści odpowiadają na prowokujące pytania i testują koktajle na bazie koniaku. Pierwszym artystą, którego video zostało opublikowane jest Mr. Polska. Raper w video zdradza między innymi jaka była jego pierwsza praca oraz kim chciał być, jak był mały.

Tagi:
video
dodano: 2020-08-29 15:05 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Myśleliście, że Mr. Polska po premierze swojego najnowszego krążka "Bajki na dobranoc" skończy z nagrywaniem teledysków? Nic bardziej mylnego! Właśnie swoją premierę miało wideo do kawałka "Czarny dress".

Tagi:
dodano: 2020-06-12 18:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Gdy Mr. Polska jeszcze na początku polskojęzycznych nagrywek propsował w naszym wywiadzie Bedoesa można było spodziewać się, że prędzej czy później dojdzie do ich wspólnego numeru. Dostajemy go dziś, w momencie premiery debiutanckiego polskiego LP Mr. Polski "Bajki na dobranoc".

kategorie:
dodano: 2020-05-26 02:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Bajki na dobranoc” każdemu mogą kojarzyć się z czymś innym.
Jak jest więc w przypadku Mr. Polski?
Tytułowe bajki to opowieść o człowieku, który przeszedł wiele w życiu, by osiągnąć sukces.
„Jednym z moich największych marzeń było występować i dzielić się muzyką w kraju, w którym mam korzenie” – zdradził Mr. Polska. Była to długa droga, ale dzięki niepoddawaniu się i stałemu dążeniu do celu, udało się zrealizować to marzenie.

„Bajki na dobranoc” są pełne szalonych historii i możecie ich słuchać przed pójściem spać.
Nie oczekujcie jednak za każdym razem szczęśliwego zakończenia! Te bajki są prawdziwe!

video
kategorie: Polska, Teledyski, Trap, Video
dodano: 2020-01-31 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mr. Polska, Young Igi - Ferrari (prod. By Abel de Jong) [official video]

Mr. Polska z nowym singlem promującym nadchodzący album, wspiera go Young Igi.

video
dodano: 2019-11-15 13:55 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Smolasty łączy siły z autorem popularnych "Jagodzianek" i "Pistoletu" oraz z duetem prodcenckim MIYO. "Haagen Dans" zapowiada drugi album Smoły, jednak nie mamy dotąd żadnych szczegółów dotyczących wydawnictwa.

video
dodano: 2019-04-02 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Malik Montana & Mr.Polska - Jagodzianki (prod.by Abel De Jong)

Bezkompromisowe collabo w klubowym stylu czyli Malik i Mr. Polska znów razem na tracku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-20 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Mr. Polska to na holenderskiej mapie gwiazda znana z szalonych muzycznych kolaży i mieszania gatunków w mocno wykręcony sposób. Spytaliśmy go jak ocenia polską scenę i jakie różnice rzucają mu się w oczy między tym, co dzieje się muzycznie w Polsce i Holandii - sprawdźcie co miał nam do powiedzenia.

video
dodano: 2018-03-18 18:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Mr. Polska to jedna z najbardziej intrygujących postaci na europejskiej scenie muzycznej, kompan Boaza Van De Beatza z Nouveau Riche, do tej pory współpracujący też m.in. z Yellow Claw czy Riff Raffem. Ksywka tego holenderskiego rapera nie jest przypadkiem - ma on polskie korzenie (urodził się w Toruniu a do Holandii wyemigrował gdy miał 3 lata), które dumnie podkreśla w utworach czy teledyskach, a jego twórczość to szalona jazda bez trzymanki i mieszanka pozornie skrajnych klimatów, od rapu po dutch-trap, które łączy jedno - nieskrępowana niczym zabawa!

Na holenderskiej scenie Mr. Polska osiągnął chyba wszystko, teraz pora na działania na ojczystej ziemi! Z raperem spotkaliśmy się na planie singla DJ-a Frodo, w którym pojawił się wspólnie z P.A.F.F.'em, Young Igim i Malikiem Montaną i przeprowadziliśmy z nim pierwszy polskojęzyczny wywiad...

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-09-22 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Mr. Polska to jedna z najbardziej intrygujących postaci na europejskiej scenie muzycznej, kompan Boaza Van De Beatza z Nouveau Riche, do tej pory współpracujący też m.in. z Yellow Claw czy Riff Raffem. Ksywka tego holenderskiego rapera nie jest przypadkiem - ma on polskie korzenie (urodził się w Toruniu a do Holandii wyemigrował gdy miał 3 lata), które dumnie podkreśla w utworach czy teledyskach, a jego twórczość to szalona jazda bez trzymanki i mieszanka pozornie skrajnych klimatów, od rapu po dutch-trap, które łączy jedno - nieskrępowana niczym zabawa!

W marcu Mr. Polska po raz pierwszy miał okazję wystąpić w ojczyźnie (supportowany przez Żabsona i Wac Toja), dziś pora na warszawską powtórkę a będącemu od wczoraj w Stolicy raperowi udało się już poznać kilku przedstawicieli rodzimej sceny.

Tagi:
dodano: 2016-03-11 01:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Warszawski klub BAL obchodzi rocznicę istnienia, organizując z tej okazji huczne dwudniowe obchody, w trakcie których czeka na Was muzyczne zderzenie artystów z Polski i zagranicy, od uznanych marek po młodych gniewnych.

Strony