Mr. Polska wziął pod skrzydła dwóch młodych raperów

Mr. Polska wziął pod swoje skrzydła dwóch obiecujących raperów, czego efektem jest klip pt. Peligroso duetu Marasz i Eden na kanale artysty z Holandii.

Marasz i Eden to tak naprawdę David Krijnen i Patryk Sacharko, urodzeni w 1997 i 1996 roku. Poznali się przez wspólnych znajomych w wieku 14 i 15 lat. Od razu złapali dobry kontakt i dzięki wspólnej pasji, nagrali pierwszy wspólny utwór w języku niderlandzkim.

Marasz przyszedł na świat w Belgii. Jego matka pochodzi z Polski i dlatego David od najmłodszych lat czuł przywiązanie do tego kraju. Cały czas starał się poprawiać umiejętność posługiwania się językiem polskim, bo marzył o tym, żeby spróbować swoich sił na rodzimej scenie muzycznej.

Eden urodził się w Polsce i w wieku 2 lat przeprowadził się z rodzicami do Belgii. Patryk spędził dzieciństwo na obrzeżach Gentu, gdzie często dochodziło do nieciekawych sytuacji.

W tym czasie idolem Marasza i Edena był Mr. Polska. Postanowili, że będą stawiać sobie jego jako wzór. Patrząc na karierę Mr. Polska doszli do wniosku, że także oni, młodzi Polacy wychowani za granicą, mogą osiągnąć sukces. Teraz Mr. Polska jest nie tylko ich mentorem, ale również przyjacielem, który pomaga spełnić im marzenia.

Utwór Peligroso to debiut Marsza i Edena na polskiej scenie. Gościnnie na nagraniu udzielił się Mr. Polska, a za produkcję odpowiadają DRZ x Olimcbeats.

Marasz i Eden ft. Mr. Polska - Peligroso (Official Video)

Tagi: 

Anonim
Co za czasy że trzeba dodawać napisy do utworu żeby wiara skumała oczym chłop sepleni

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>