Mr. Polska przerabia "Suczki" i podbija Spotify - "Złote Tarasy"

Swój najnowszy singiel Mr. Polska napisał 2 miesiące temu podczas jednej z ostatnich wizyt w Polsce. Jak sam przyznaje, bardzo lubi Warszawę, zatem nikogo nie powinno dziwić, że tytułowym bohaterem jego najnowszego utworu są Złote Tarasy!

"Myślę, że Warszawa jest jednym z najpiękniejszych miast na świecie, więc zrobiłem piosenkę o tym mieście. Czuję, że to mój drugi dom" – powiedział Mr. Polska, który regularnie odwiedza nasz kraj, by koncertować.

Podczas sesji studyjnej Mr. Polska zażartował i zaczął śpiewać "Hej suczki" z dorobku Ascetoholix. "Kawałek ten kojarzy mi się z dawnymi czasami, kiedy jako dziecko jeździłem do Polski na wakacje z rodzicami. Postanowiłem więc zadzwonić do Donia, żeby poprosić go o możliwość wykorzystania refrenu „Hej suczki”. Spotkaliśmy się z Doniem podczas kręcenia klipu do „Złotych Tarasów”, to był niesamowity weekend" – zdradził raper.

Teledysk do utworu to tak naprawdę dzień z życia w stylu Mr.Polska/freestyle. Do takiej samej zabawy z pokazaniem swojego dnia, raper zaprosił swoich fanów na TikToku, którzy nagrali do Złotych Tarasów swoje filmiki. Część z nich pojawiła się nawet w oficjalnym klipie!

To jednak nie wszystko, co Mr. Polska ma przygotowane! Zdradził, że ma sporo gotowej i świeżej muzyki, która czeka na nadchodzące lato! "Nie mogę się doczekać, aż zaprezentuję Wam moje nowe utwory i zacznę koncertować w Polsce!"

Utwór szybko zaczął generować duże zainteresowanie - w ciągu doby zdobył blisko milion odsłuchów/wyświetleń, a na Spotify wspiął się na 1 miejsce w Polsce!

"Z mojej strony chciałbym Wam podziękować za spełnienie mojego marzenia, które już kilka lat za mną chodzi. Dzisiaj mogę powiedzieć, że jestem numer 1 na spotify w Polsce. Brakuje mi słów, nie macie pojęcia jakie to dla mnie ważne i co to dla mnie znaczy … dziękuje, kocham Was mordeczki <3" - skomentował to raper na swoich social-mediach.

Mr. Polska - Złote Tarasy (Prod. Abel De Jong)

Tagi: 

Yoya
Obrzydliwe, poniżające, mizoginiczne g*no. Skoro tak ochoczo śpiewają 'suczki' to może zaśpiewajmy 'hej ch*je, ja na was wszystkich pluje'!
Anonim
Historia zatoczyła koło xD hiphopolo wróciło w najczystszej postaci
Anonim
Tradycji nie oszukasz ;)
Lil sqqa
Badziewie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>