Open'er

Open'er

wydarzenie
dodano: 2020-12-03 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W okresie głodu występów i wydarzeń wracamy z cyklem Tourbus, przypominającym najbarwniejsze koncertowe historie! Dziś kulisy jednego z najbardziej zaskakujących wykonań ubiegłego roku - gdy w trakcie wielkiego show Diplo na Open'erze na scenę wskoczył Mr. Polska wszyscy byli w szoku a tłum oszalał. Teraz raper wspomina całą sytuację ze swojej perspektywy...

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-10 09:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 25)

Coraz bardziej niepokojące wieści płyną z obozu A$AP Rocky'ego. Raper, który z powodu niedawnego incydentu w Szwecji nie pojawił się na Open'erze ma bardzo poważne problemy.

dodano: 2013-03-06 20:15 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Rozrastające się w błyskawicznym tempie grono fanów Kendricka Lamara w Polsce doczekało się dobrych wieści - Kalifornijczyk zagra koncert w Polsce. Na oficjalnej stronie Heineken Open'er Festival właśnie poinformowano, że do obsady tegorocznego festiwalu dołączają Kendrick, Devendra Benhart oraz zespół Hey. Usłyszeć numery z "Good Kid, M.A.A.D. City" na żywo - pewnie wielu z was czekało na to z niecierpliwością. Niecierpliwość się zwiększy, ale będzie łatwiej znając termin.