Jongmen tłumaczy brak odpowiedzi raperów na #LockdownChallenge

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-06 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Pomimo, że #LOCKDOWNCHALLENGE spotkało się ze sporym zainteresowaniem, generując ponad milion wyświetleń na YT, żaden z nominowanych nie zdecydował się na niego odpowiedzieć. Jongmen w podcaście Proceenta dla CGM-u zdradził, czemu nikt nie odpowiedział na jego nominacje.

"Nominowałem ich, bo wiedziałem, że są w stanie wypowiedzieć się na ten temat, bo też w jakiś sposób podzielają moje poglądy i bardziej chciałem do takiej publicznej debaty doprowadzić. Paluch napisał, że zrobił dokładnie taki sam kawałek na swoją płytę.  Kali napisał, że zrobił całą taką płytę, więc musiałby tak samo się powtarzać. Bilon tak samo. Białas tłumaczył, że nagrał 150 featów w tym roku, w tym na nasz projekt HEAVYWEIGHT i prosił mnie, żebym mu nie kazał tego nagrywać. Wszyscy tak naprawdę odpowiedzieli w ten sam sposób. Fajnie by było jakby odpowiedzieli, bo tak naprawdę tu chodziło o to żeby pomagać wszystkim potrzebującym, bo jakby taki był cel tej całej akcji." - tłumaczy Jongmen.

Raper ujawnił również, że nie konsultował całej akcji z nominowanymi oraz, że nie wstydzi się tego challenge'u, wręcz przeciwnie, jest z niego zadowolony.

Poniżej możecie obejrzeć fragment wywiadu, w którym członek Diil Gangu opowiada o powyższej sytuacji.

Tagi: 

Jak sami napisaliście...
..."Jongmen w swojej zwrotce nie unika kontrowersyjnych tematów czy tez, przekazuje swoją opinię o fałszywości pandemii i przytacza związane z tym teorie, podważające oficjalne wytyczne i informacje przekazywane przez WHO. Zachęca też do udziału w Marszu Niepodległości." Może poglądy wspomnianych raperów nie zahaczają aż tak bardzo o poglądy Jongmena jak mu się wydaje? Czytelnicy Popkillera i ludzie śledzący powinni wiedzieć, że taki Paluch jest pro-choice, czego nie można powiedzieć o organizatorach bitew z 11.11.
Tytus
Skoro paluch jest pro choice to już wykreslasz podobieństwa w ich pogladach po jednej niezgodnosci? Nie każdy lewak jest idiotą więc można i miec swoje wlasne poglady a nie z góry narzucony schemat. Co do organizatorów bitew to są Ci sami z prostestów kobiet czy jak bo już sie pogubiłem?
Anonim
Fałszywa pandemia, WHO złe, idźta na marsz pispodległości. Tytan intelektu.
wTF
nastepny kurwa geniusz z poliesterem na mordzie. WHO oglosilo pandemie po zaksiegowaniu przelewu od billa. Takze mlody siusku, zamknij pizdeczke i dwa razy sie zastanow i sprawdz zanim cos zaczniesz bablac bezsensu. Nie wspominam nawet o tym ze definicja pandemii zostala przez WHO zmieniona kilka lat wczesniej. Inne fakty przypadki to oczywiscie teorie spiskowe, tylko czemu tyle w nich faktow. Ja pierdole, nie mam pytan.
Anonim2
Niestety, boją się o swoje kariery. Jakoś o dupach, hajsie, ziole, swojej zajebistosci bądź o tym, ze cała rapera śmierdzi a samemu jest się obrońcą rapu można nawijać po kilka płyt pod rząd. Śmieszni, mali ludzie. A Polacy obudza się dopiero jak za miskę zupy będą stać w kolejce po szczepionkę.
Anonim
Więcej pisu, rydzyka i farmazonów o wielkiej polsce i na pewno za kilka lat będzie praca jak teraz 12h 7 dni tylko że teraz Ci rzucą jakieś grosze a za kilka lat będzie za miskę ryżu jak tak dalej pójdzie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>