Fenix

Fenix

kategorie:
dodano: 2018-01-05 21:41 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Fenix" to album ukazujący trzy różne oblicza Jongmena. Na płycie znajdziemy zarówno uliczny rap, z którego wywodzi się raper, jak i klimaty newschoolu oraz hardcore'u. Jak sam tytuł wskazuje, płyta ta jest odrodzeniem Jongmena, co świetnie ukazują wymienione wcześniej muzyczne twarze projektu. Ten krążek zaskoczy z pewnością niejednego słuchacza - z koncepcją Jongmena świetnie współgrają produkcje Gibbsa, Poszwixxxa, PSRa, Choiny i Małacha, a dodatkowego sznytu dodają im cuty DJa Gondka oraz DJa Soiny. Wśród gości na płycie usłyszeć możemy m.in. Palucha, Polską Wersję, Kaczora, Shelleriniego czy Rogala DDL.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-04-01 17:57 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

Jongmen zaprezentował słuchaczom teledysk do utworu "Hejtoodporni", w którym gościnnie udzielił się Paluch. Numer zapowiada nadchodzący album Jongmena "Fenix", wyprodukował go Choina a na gramofonach udzielił się DJ Soina.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-06 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Sprawdźcie video, które było wynikiem konkursu Stoprocent Pompuj Rap 3 z udziałem Bilona, Wilka WDZ, Jongmena i Kiera. Stoprocent Pompuj Rap to seria, która daje młodym ludziom szansę na spotkanie oraz nagranie utworu ze swoimi idolami. Uczestnicy zostali wybrani spośród bardzo wielu zgłoszeń. W poprzednich edycjach wzięli udział Pih, Sobota i Matheo. Zwycięzcy poprzednich serii: Sulin, Dondi, Big A, Piszczu, Boczek CAS, Leszek JedeNstąd.

video
dodano: 2013-09-16 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

07. Fenix - Ptaki i Ryby (prod. Radonis) OFFICIAL VIDEO

Utwór "Ptaki i Ryby" to piąty, a zarazem ostatni singiel okraszony teledyskiem, który promuje album "Piąty Bieg" Fenixa. Jak mówi raper, to dla niego przełomowa płyta pod każdym względem. Zarówno tekstowo i brzmieniowo, jak i poprzez całą otoczkę, która towarzyszyła tworzeniu tego materiału. Zamykam wiele spraw na tym albumie - to jest moja pierwsza, a zarazem ostatnia taka płyta. Mój światopogląd zmienił się diametralnie, w porównaniu do tego co myślałem i kim byłem przy okazji poprzednich albumów. Płyta w całości wyprodukowana została przez Radonisa -  rapera i producenta, którego możecie kojarzyć np. z ostatnio wydanej płyty z Młodym M - Kronika III. Wydanie zawiera elegancką, 12 stronnicową książeczkę, a premiera całości odbyła się 27 maja 2013. 

Tagi:
video
dodano: 2013-07-26 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

12. Fenix - Mury (prod. Radonis) OFFICIAL VIDEO

Prezentujemy teledysk "Mury", promujący dziewiąty nielegal Fenixa p.t. "Piąty Bieg", zwycięzcy 3 edycji konkursu Stoprocent Pompuj Rap. Za warstwę muzyczną materiału odpowiada Radonis. Album możecie zamówić z tego linku lub ściągnąć stąd albo stąd.

Tagi:
video
dodano: 2013-06-26 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

BX6esntegOE#at=58

Zapraszamy do obejrzenia teledysku zwycięzcy II etapu Stoprocent Pompuj Rap 3 Fenixa p.t. "Piąty Bieg" z gościnnym udziałem wokalistki Olivii. Za bit odpowiada Radonis. "Piąty Bieg" to trzeci singiel Fenixa, promujący jego najnowszy o tym samym tytule - premiera całości, miała miejsce 27 maja 2013 roku.

Tagi:
video
dodano: 2013-05-29 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 7)

Fenix - Młody Gniewny (prod. Radonis) OFFICIAL VIDEO

"Młody Gniewny" to drugi po "Ostatnio" teledysk, promujący dziewiąte wydawnictwo stargardzkiego rapera Fenixa pt. "Piąty Bieg", którego premiera nastąpi 27 maja 2013. Jak mówi raper, to będzie dla niego przełomowa płyta pod każdym względem. Zarówno tekstowo i brzmieniowo, jak i poprzez całą otoczkę, która towarzyszyła tworzeniu tego materiału. "Zamykam wiele spraw na tym albumie - to jest moja pierwsza, a zarazem ostatnia taka płyta. Mój światopogląd zmienił się diametralnie, w porównaniu do tego co myślałem i kim byłem przy okazji poprzednich albumów." Płyta jest dostępna do kupienia pod tym linkiem. Póki co, życzymy Wam miłego oglądania i czekajcie na kolejne single, które już niebawem.

Tagi:
video
dodano: 2012-12-07 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 7)

Fenix - Ostatnio (prod. Radonis) OFFICIAL VIDEO

Fenix to raper obecny na scenie od przeszło 8 lat, który dotychczas współpracował z takimi postaciami jak: Zeus, VNM, PMM, Pyskaty, L PRO, czy Młody M. Obecnie pracuje nad albumem "Piąty Bieg", którego premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2013 roku. Dzisiaj zaś zapraszamy was do sprawdzenia singla pt. "Ostatnio" na bicie Radonisa.

Tagi: