Popek Monster

Popek Monster

dodano: 2015-04-07 17:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 17)

Internetowy odzew na projekt Popka, Rozbójnika Alibaby i Borixona jest naprawdę powalający, jednak okazuje się, że robi wrażenie nie tylko na tle innych muzycznych nowości. W marcu Albańczycy zostawili w tyle cały polski Youtube!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-20 20:56 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Popek w zeszłym roku wywołał prawdziwą furorę. Podzielił słuchaczy, przekonał do siebie część swoich antyfanów, a innych z kolei jeszcze bardziej zniechęcił. Rozbójnik Alibaba wydał "Bal Maturalny", który został dobrze przyjęty przez słuchaczy, a goście spoza branży hip-hopowej przyciągnęli do głośników jeszcze większą liczbę odbiorców. Do tego dodajemy Borixona, którego najnowsze single przypadły do gustu fanom i otrzymujemy Gang Albanii. Zupełnie nowy projekt, który działa niesamowicie szybko. Ledwie dowiedzieliśmy się, że taki projekt powstaje, a już pojawiają się informacje o końcu prac nad płytą. Wg informacji Popek nagrał już wszystkie zwrotki na krążek...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-17 19:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 29)

Popek nie przestaje zaskakiwać. Nagrał z The Game'em, nagrał z Seanem Price'em, dziś wspólny utwór zapowiedział Ras Kass. Na ostatnim z nich jednak jak widać nie koniec kalifornijskich kooperacji. Co powiecie na numer Popek x Snoop Dogg?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-17 14:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

"Do mnie dzwonią tacy artyści ze Stanów... nie powiem tego, bo wiem, że to już jest przybite. Zrobi wam się głupio jak wyślą mi wokale i powiem z kim znowu nagrałem" - powiedział nie tak dawno Popek. Dziś poznajemy kolejnego z nich - jeden z najwybitniejszych i najbardziej błyskotliwych tekściarzy Zachodniego Wybrzeża, autor niedawno recenzowanej u nas płyty z Apollo Brownem, którego mieliśmy możliwość zobaczyć na Hip Hop Kempie... Ras Kass!

kategorie:
dodano: 2015-01-15 22:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny projekt Popka. Premiera albumu "72 hours" odbędzie się 16 stycznia. Krążek jest dostępny w przedsprzedaży w Empiku.

Tracklista:

1. Madness - Obłęd
2. Helping Hand - Pomocna dłoń
3. Rodeo
4. The Possession - Kroniki opętania feat. Pokolenie Pewnej Zguby
5. Sin City - Miasto grzechu
6. The Assassination - Zamach
7. Like ghost - jak duch
8. Rampampam

Bonus Tracks:
9. Popek From Poland
10. Rap's Side Effect - Efekt uboczny rapu (Gitara Popek Monster)

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-15 22:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

W wydanym na koniec roku sylwestrowym hicie Popek zapraszał Roberta M do przyjazdu do Londynu i zrobienia klipu za 30 koła euro... Wygląda na to, że sprawy zaszły dużo dalej - panie i panowie, do życia powołany został Gang Albanii!

[Edit: Jak podano dziś rano, w skład wchodzą Popek, Borixon i Rozbójnik Alibaba.]

dodano: 2015-01-01 19:00 przez: Artur Rychlik (komentarze: 21)

Początek stycznia, nowy rok, najlepszy czas na podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Nie brakuje osób wyrażających swoje zdanie i wymieniających najlepsze płyty czy single, co jednak mówią nam liczby? Chociaż nie ma co się nimi nadmiernie sugerować, na wiele poniższych danych warto spojrzeć z przymrużeniem oka, to jednak jedno trzeba podkreślić. Liczb nie oszukamy, a te przynajmniej mnie osobiście zaskoczyły. Zapraszam zatem do sprawdzenia statystycznego podsumowania roku!

dodano: 2014-12-30 21:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Robert M zapowiadał na jutro sylwestrowy hit Rozbójnika Alibaby w kooperacji z Popkiem. Teraz napisał jednak "takie dziś nudy ze chyba Wam dzis dam ten kawałek sylwestrowy bo mi sie juz czekać nie chce". I co? I dał. Sprawdźcie szalone collabo będące remixem "Be My Lover" w wykonaniu La Bouche.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-03 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 4)

Jeśli ktoś chciałby obecnie wytypować najbardziej płodnego polskiego rapera musiałby sięgnąć po niego aż zagranicę... Mowa tu oczywiście o zamieszkującym obecnie Wielką Brytanię Popku, który to wrzuca w sieć kawałek za kawałkiem. Jego utwory docierają sukcesywnie do coraz większej liczby słuchaczy i co najważniejsze są przez nich coraz bardziej doceniane. Kolejny solowy legalny krążek rapera już wkrótce ma trafić do sprzedaży, szum wokół niego nie cichnie nawet na moment, a przecież jak sam zainteresowany mawia: "muzyka to tylko zabawka"...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-29 18:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 4)

Tyle kontrowersji i medialnego szumu ile spowodował wokół siebie Popek nie wywołał chyba ostatnio nikt na rodzimej rapowej scenie... Wielu największych hejterów patrzy teraz na niego w zupełnie inny sposób doceniając to co nagrywa. Inni z kolei jeszcze bardziej szydzą z jego postaci i twórczości. Ilość materiału, który udostępnił ostatnimi czasy w sieci za darmo (klipy/kawałki/filmiki ze swoim udziałem) jest naprawdę imponująca. On sam zaczął grać na gitarze, śpiewać do tanga czy też jeszcze bardziej modyfikować swój wygląd... W sieci pojawił się właśnie utwór na samplu z klasycznego kawałka Dżemu. Popek nie rapuje tu ani jednego wersu... 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-22 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Egzotyczne collabo spod szyldu WagWan & StoPro. Popek Monster skrzyżował bowiem mikrofony z reprezentantami StoPro (Bonsonem, TomBem aka King Tombem i Kieru) oraz Niziołem i... Seanem Price'em. Sprawdźcie co z tego wyszło.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-11-18 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po hitowym "Dirty Diana" czy kooperacjach z The Game'em lub Stitchesem w końcu nadciąga oczekiwany "Monster 2". Nowy solowy materiał Popka pojawi się już 9 grudnia, tutaj znajdziecie preorder a poniżej pełną tracklistę albumu.

kategorie:
dodano: 2014-11-18 17:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po hitowym "Dirty Diana" czy kooperacjach z The Game'em lub Stitchesem w końcu nadciąga oczekiwany "Monster 2". Nowy solowy materiał Popka pojawi się już 9 grudnia, tutaj znajdziecie preorder a poniżej pełną tracklistę albumu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-30 17:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

"Pamiętajcie, muzyka to tylko zabawka, jak będę miał ochotę zarymuję se do tanga" - zapowiadał Popek w hitowym "Dirty Diana". Jak mówił... tak zrobił. Sprawdźcie efekt.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-09 22:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Zapowiadaliśmy Wam sensacyjną kooperację Popka z Game'em... Teraz mamy już jej efekt w postaci singla z "Monstera 2"!

Strony