ganja mafia

ganja mafia

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-12 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po trzech albumach wydanych w 2019 roku Kali domyka swoje XX-lecie klamrą w postaci DVD podsumowującego huczny koncert, który kosztował go 500 000 zł. Będziemy musieli jednak na nie jeszcze chwilę poczekać.

Tagi:
video
dodano: 2019-08-28 08:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

To z pewnością był jeden z najhuczniejszych i wyprodukowanych z największą pompą eventów jakie widział polski hip-hop. XX-lecie scenicznej działalności Kaliego i X-lecie Ganja Mafii to masa atrakcji, ogromny rozmach i ogromne emocje - Kali zakończył je przecież płacząc na rękach fanów. Sprawdźcie video zza kulis całego wydarzenia, przypominamy również naszą fotorelację którą przygotował Y0\/|\|G §@|\|D!

Tagi:
dodano: 2019-03-22 22:17 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Po ubiegłorocznym "V8T" Kali nadchodzi z nowym krążkiem - w ten sposób chce świętować XX-lecie kariery. W mediach społecznościowych opublikował okładkę wydawnictwa, ujawniąc także tytuł "Chudy chłopak". Zapowiedział również nagrywanie pierwszego teledysku. Jesteście ciekawi? 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-18 19:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ganja Mafia w pewnym momencie była wręcz wszechobecna - skala popularności mogła zaskoczyć, a Kali zdradza, że zaczęła mu wręcz ciążyć... Raper podzielił się z nami w niedawnym wywiadzie wspomnieniem szczytowego momentu hype'u GM, a my przypominamy to dziś nie bez powodu.

Bowiem do tematu wróciliśmy w rozmowie z Kacprem HTA, którą obejrzycie już w czwartek - przywołaliśmy mu tę wypowiedź Kaliego i spytaliśmy czy on również odczuwał podobne obciążenie skalą sukcesu.

Tagi:
video
dodano: 2018-03-27 17:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Kali wjeżdża z kolejnym klipem! Tym razem, mamy szansę zobaczyć video do utworu "KGM". To juz druga z 14 piosenek, które pojawią się na płycie. W teledysku pojawia się Olaf Lubaszenko. Na płycie gościnnie pojawi się też Paluch, jednak na to połączenie musimy jeszcze poczekać. Premiera "V8T" 27 kwietnia!

video
dodano: 2018-03-07 23:55 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Kali zapowiada nowy album "V8T" klipem do utworu "30KMH". Jedynym gościem na płycie rapera będzie Paluch. Premiera już 27 kwietnia!

kategorie:
dodano: 2018-03-07 23:36 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

„V8T” to oznaczenie jednostki napędowej automobilu Kaliego, który za sprawą ciągłego życia w trasie, stał się dla niego swoistym drugim domem, rodząc tym samym koncept albumu. To 14 nowoczesnych numerów. To podróż na koncert u boku Kaliego, którą można porównać do rozmowy dwóch dobrym ziomków. Metafory na tym się nie kończą, ponieważ większość z tytułów, powierzchownie skoligowanych z samochodem, odnajduje swoje odbicie na płaszczyźnie egzystencjalnej rapera. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2016-08-11 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W dniu wczorajszym ZPAV poinformował na swojej stronie internetowej o pokryciu się złotem płyt takich artystów, jak Włodi, Sulin, ekipa Ganja Mafii oraz PRO8L3M! Są to pierwsze takie wyróżnienia w karierze PRO8L3Mu oraz Sulina.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2015-01-14 19:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dopiero co napisaliśmy Wam o Złotej Płycie KęKę, ale to nie wszystko - rok rozpoczął się naprawdę hucznie. Złoto do kolekcji dołączyli także Trzeci Wymiar, White House Records, Kali/Gibbs, Ganja Mafia oraz - o czym pisaliśmy już wcześniej - Rozbójnik Alibaba & Jan Borysewicz i ZBUKU!

dodano: 2015-01-01 19:00 przez: Artur Rychlik (komentarze: 21)

Początek stycznia, nowy rok, najlepszy czas na podsumowanie ostatnich 12 miesięcy. Nie brakuje osób wyrażających swoje zdanie i wymieniających najlepsze płyty czy single, co jednak mówią nam liczby? Chociaż nie ma co się nimi nadmiernie sugerować, na wiele poniższych danych warto spojrzeć z przymrużeniem oka, to jednak jedno trzeba podkreślić. Liczb nie oszukamy, a te przynajmniej mnie osobiście zaskoczyły. Zapraszam zatem do sprawdzenia statystycznego podsumowania roku!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-09-02 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już 13 wrzesnia tego roku w katowickim MegaClubie wystąpi Rytmus! Reprezentant słowackiej sceny i lider grupy Kontrafakt zagra w ramach 10. edycji "Hip Hop Nigdy Stop". Na scenie towarzyszyć mu będzie Ganja Mafia z projektem “Wiesz Co się Kruszy” oraz Jarecki & BRK z premierowym koncertem promującym "Punkt Widzenia".

kategorie:
dodano: 2014-03-27 23:34 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Do Warszawy 11.04 wjeżdża Ganja Mafia! Kali, Kacper, Felipe, Ruby i GMB zagrają w Zinc Club numery z najnowszej płyty, a zapewne nie zabraknie też klasyków spod szyldu GM. Do tego z jak zwykle energetycznym materiałem na scenie pojawi się zawodnik ekipy DIIL GANG, Jongmen! Imprezę poprowadzi Dj Barszczu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-12-24 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Ganja Mafia label prezentuje nielegalny, darmowy album ekipy Ganja Mafia pt. "Wiesz Co Się Kruszy". WCSK to kolaboracja od palaczy dla palaczy. "Każdy z nas jako artysta solowy idzie swoim własnym torem i dlatego postanowiliśmy złamać konwencje i zrobić coś całkowicie odmiennego. Wiesz Co Się Kruszy na pewno nie zadowoli ludzi, którzy nie sympatyzują z marihuaną, ponieważ projekt WCSK jest monotematyczny, jeśli chodzi o przekaz i znajdziecie na nim różne spojrzenia na tematy powiązane z marihuaną. Jeśli chodzi o muzykę to postawiliśmy na całkowite bangery, bez zbędnego zamulania. Brzmieniem i produkcją zajęli się nasi producenci, czyli PSR i nowy nabytek GM Label - Gibbs. Żeby było zabawniej postanowiliśmy pobawić się w przeróbki hitowych produkcji z USA czego efektem jest spora liczba follow'upów min do takich hitów jak Luniz „I Got 5 On It", Warren G feat Nate Dogg & The Game „Party We Will Throw Now", Macklemore & Ryan Lewis „Thrift Shop" czy „Beware" Big Seana." - piszą autorzy. W rozwinięciu newsa tradycyjnie możecie zapoznać się z tracklistą, a także znajdziecie odnośnik do odsłuchu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2013-12-23 19:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"WCSK to kolaboracja od palaczy dla palaczy. Każdy z nas jako artysta solowy idzie swoim własnym torem i dlatego postanowiliśmy złamać konwencje i zrobić coś całkowicie odmiennego. Wiesz Co Się Kruszy na pewno nie zadowoli ludzi którzy nie sympatyzują z marihuaną ponieważ projekt WCSK jest monotematyczny jeśli chodzi o przekaz i znajdziecie na nim różne spojrzenia na tematy powiązane z marihuaną.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2012-07-13 18:00 przez: admin (komentarze: 2)
Po świetnej płycie Kaliego "Gdy zgaśnie słońce" wytwórnia Ganja Mafia nabiera wiatru w żagle.

Na przełomie września i października nakładem katowickiego labelu ukaże się debiutancki album Kacpra HTA znanego dobrze ze składów HipoToniA WIWP oraz Nie Dla Wszystkich. Krążek zatytułowany "Ghetto Sound" będzie utrzymany w rytmach dancehall/ragga, a więc klimaty praktycznie niedostępne do tej pory na polskiej scenie.