Kali przesuwa premierę i dorzuca dodatkowe atrakcje!

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-12 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po trzech albumach wydanych w 2019 roku Kali domyka swoje XX-lecie klamrą w postaci DVD podsumowującego huczny koncert, który kosztował go 500 000 zł. Będziemy musieli jednak na nie jeszcze chwilę poczekać.

"Od kilku dni, ciąży mi informacja, którą muszę się z Wami podzielić.
Z przyczyn niezależnych od Ganja Mafia Label, jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę XXGM DVD na marzec (dokładną datę podamy wkrótce), za co Was serdecznie przepraszam.
Nie ma jednak tego złego co by nie wyszło na dobre i w ramach rekompensaty za dodatkowe oczekiwanie, dorzucamy dodatkowe 25 stron do albumu zdjęciowego i gratisowy gadget.
Proces powstania koncertowego DVD jest w pewnym sensie bardziej skomplikowany niż powstanie albumu muzycznego. Zależy mi, aby w Wasze dłonie złożyć materiał dopracowany w 100%, który sprawi, że na nowo poczujecie magię tej nocy. Proszę Was o wyrozumiałość. Dołożymy wszelkich starań aby przesunięcie było jak najmniejsze. Wkrótce podamy informację z dokładną datą premiery.
Pozdrawiam serdecznie.
KGM" - zapowiada raper.

Czekamy więc a poniżej przypominamy zarówno nasz najnowszy wywiad z Kalim jak i naszą fotorelację z XXGM autorstwa Young Sandiego!

KALI - wywiad: losy Krime Story, Proceder, Kartky, Tau, Kacper HTA, XX-lecie, "Droga Koguta"

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>