Kali szczerze: "Sukces Ganja Mafii zaczął mi ciążyć"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-18 19:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ganja Mafia w pewnym momencie była wręcz wszechobecna - skala popularności mogła zaskoczyć, a Kali zdradza, że zaczęła mu wręcz ciążyć... Raper podzielił się z nami w niedawnym wywiadzie wspomnieniem szczytowego momentu hype'u GM, a my przypominamy to dziś nie bez powodu.

Bowiem do tematu wróciliśmy w rozmowie z Kacprem HTA, którą obejrzycie już w czwartek - przywołaliśmy mu tę wypowiedź Kaliego i spytaliśmy czy on również odczuwał podobne obciążenie skalą sukcesu.

Kali szczerze: "Sukces Ganja Mafii zaczął mi ciążyć"

Fragment pochodzi z części drugiej naszego 70-minutowego wywiadu z Kalim, przeprowadzonego w warszawskim Yelonky Store. A w niej także o tym czy obecnie trwa kolejny rapowy boom czy to już nowa normalność; kiedy nastąpiło otwarcie się Kaliego na duchowość i co było przyczyną takiego wystrzału solowej kariery. A także o tym dlaczego poukładanie nie służy raperom a polski słuchacz uwielbia traumę i podnoszenie się z dna.

W części pierwszej posłuchacie: o tym czy do życia w trasie można się przyzwyczaić; o stawianiu na młodych producentów takich jak Flvwlxss; o tym dlaczego Kali czuje się opozycją do newschoolu i co w dzisiejszych trendach nie podoba mu się najbardziej - a zarazem dlaczego tak dobrze naturalnie je łapie.

W części trzeciej wyjaśniamy nieporozumienia na linii Kali-Popkiller, rozmawiamy o obiektywności (lub jej braku) w polskich rapowych mediach czy wracamy do ataku Kaliego na Otsochodzi w "Całuj fingiel" oraz po premierze "Nowego Koloru". Raper odpowiada też dlaczego nie chciałby odnieść takiego sukcesu jak Taconafide.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>