Eldo broni młodych: "Wolę słuchać ich niż Kaliego"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-08-27 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 14)

Informowaliśmy, że Eldo odchodzi na muzyczną emeryturę po tym, jak od 20 lat aktywnie działał na scenie. Przez te lata w środowisku hip-hopowym zaszło wiele zmian. Eldoka pozytywnie się do nich odniósł, zupełnie inaczej niż Kali, który w "Całuj Fingiel" wytknął wiele rzeczy młodemu pokoleniu raperów. Leszek natomiast uznał, że mając do wyboru słuchanie młodszych raperów i Kaliego... wybrałby młodszych!

Leszka zapytano w wywiadzie, jakie zmiany zaszły w rapie na przestrzeni lat: "Przede wszystkim jest 100 zespołów na scenie a nie 5. I w zasadzie z każdym rokiem ta liczba jest jeszcze większa. Ciężko to porównywać. Każda generacja jest troszkę inna. Jak zapytasz o to samo ludzi ze współczesnej generacji za 20 lat, no to z ich perspektywy to też będzie wyglądało zupełnie inaczej. Ja się cieszę, że dałem radę 20 lat działać na scenie. To jest naprawdę piękna przygoda w moim życiu".

Kolejne pytanie dotyczyło jego stosunku do tej rap ewolucji. Przywołano także postać Kaliego, który newschoolowi do zarzucenia ma sporo: "Kali powiedział, że jemu się nie podoba, że to nie jest to, co robiliśmy kiedyś. Ja dużo bardziej wolę współczesnych raperów od Kaliego". 

"Ja do młodych raperów nic nie mam, sam byłem młodym raperem. Jak się ma 18-19 lat to człowiek się zachłystuje tym, co się wokół niego dzieje. I oczekiwanie od tych ludzi, żeby się zachowywali i mówili rzeczy, które mówią bardzo dorośli ludzie jest trochę na wyrost - uważam, że duży margines tolerancji trzeba mieć wobec młodych ludzi na scenie, a poza tym są świetni. Większość raperów ze starej brygady nie miałaby najmniejszych szans w kwestii technicznej czy lirycznej z ludźmi, którzy robią rap teraz. (...) Wydaje mi się, że najlepszy raper się jeszcze nie urodził. Sorry, ale raperzy, którzy będą w 2045, będą tysiąckrotnie lepsi technicznie od raperów z 1999 - to na pewno" - kwituje Leszek. 

Przypomnijmy, że Eldoka stanął także w obronie Quebonafide.

Eldo: "Quebonafide to właśnie ten hip-hop, o który walczyłem" (Popkiller.pl)

Podczas wywiadu z Kalim, który pojawił się u nas, raper wyjaśnił, co drażni go w newschoolu.

Kali - wywiad cz.1/3 "Newschool to w dużym stopniu szambo i kult głupoty" (Popkiller.pl)

Tagi: 

o0mn
ale pieprzysz Leszke.. fejm spada to i trzeba młodym dupę lizać :)
Idioto
Przeciez zakonczyl kariere fajfusie pierdolic was zamkniete glowy
Jmkk
o0mn zwłaszcza że zakończył przygodę z rapem xD
Betonu
Akurat Kali wpierdala Eldo także XD
puzon
Akurat Kali moze opierdolic Eldoce takze
IQ
Czasami jak czytam te komentarze to zastanawiam się czy wy wgl czytacie i słuchacie ze zrozumieniem tych artykułów. Tylko yolo xd trolowanie to już nie jest śmieszne tylko nudne, ten ssie ten sraki ten owaki, gościu od wymyślania ksyw znowu powrócił itp. weź idź zjedz snickersa i przestań walić konia przed monitorem bo nic ciekawego nie prezentujesz swoimi dennymi komentarzami od ów panów których oceniasz i mówię tu o każdym takim przeciętnym jacku w komentarzach i wszystkimi postami i artykułami, co wy macie w tych baniach kurwa. Mój pierwszy komentarz na popkiller - Mission Complete
Hell ye boi
Wreszcie ktoś powiedział coś na temat tych Sebastianów w komatrzach, którzy tylko odświeżają stronę i czekają na nowy wpis żeby napisać "A ten to nie ma nic do gadania łak jebany", "Kto tego słucha?" i inne podobne, mniej lub bardziej wulgarne pierdolenie.
.....
17:31
SzamakBdg
Eldo pier.doli kocopoły
DISCORAP
Przez tych mlodych pseudo raperów to juz sie nie nazywa RAP. Moze jakiś discorap. Biorą sie za rap a śpiewają jakby im jaja odcięli...
DISCORAP
Przez tych mlodych pseudo raperów to juz sie nie nazywa RAP. Moze jakiś discorap. Biorą sie za rap a śpiewają jakby im jaja odcięli...
Trap gówno
To się nazywa teraz Hip Pop mordo
jprdl
Ale odkrycie, przecież trzeba być małpa albo mieć ujemne IQ żeby słuchać kurwa Kaliego
ahaxd
Wielce Kali co wszyscy go kochają,chuja go kurwa kochają.Pseudo celebryta hipokryta,najpierw Yourkowski(sam za nim nie przepadam,ale nie ważne)że se kurwa zdjęcia razem robią potem że z Bedoesem doszli do porozumienia a najpierw mu pocisnął na kawałku.I to pierdolenie jakiego to on życia kurwa ciężkiego nie miał i wgl.Tak żeś kurwa płytą rozjebał że nawet platyny nie ma .

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>