FLVWLXSS

FLVWLXSS

video
dodano: 2020-01-05 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Mija mi kolejny rok, odhaczam następny..." - na początek 2020 roku mamy dla Was dodatkowy utwór nagrany przez połowę tegorocznego składu Wilków w trakcie naszego wyjazdu do Chorwacji. Podczas gdy w studio u MØJI'ego powstawał "Hip-Hop", w drugim studio kierowanym przez Flvwlxssa zakiełkowały jesienne refleksje wywołane deszczowym dniem... A Przyłu, be vis, Opał, Bober, Augustyn i Koza połączyli siły też w całkiem innym klimacie niż bangerowy singiel - sprawdźcie co z tego wyszło.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-07 17:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już 20 grudnia dostaniemy drugi w tym roku album Kaliego, nagraną z Flvwlxssem "Drogę Koguta"... i nie brak tam zaskoczeń. Poznaliśmy już dwa single, teraz Kali odsłonił gości na albumie.

video
dodano: 2019-12-03 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Ganja Mafia Label prezentuje drugi, tytułowy teledysk promujący nadchodzące wydawnictwo Kali x Flvwlxss pt: "Droga Koguta", który ukaże się w całej Polsce 20 grudnia 2019.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-11-23 01:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po platynowym sukcesie "V8T" duet Kali/FLVWLXSS ponownie łączy siły by z totalnego zaskoczenia zaserwować słuchaczom kolejny wspólny album i to jeszcze w 2019 roku!

"Droga koguta" to jedenaście premierowych kawałków, w których po raz kolejny mieszają się doświadczenie Kaliego ze "świeżym uchem" Flvwlxssa. Ta doskonale wyprodukowana kompozycja, inspirowana kulturą wschodu i dźwiękami orientu, łączy w naturalny sposób sample rodem z chińskich filmów z nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi i mocą 808. Teksty Kaliego, jak tytułowy kogut, mają ostry pazur a sam autor wypowiada się bezpretensjonalnie rozliczając resztki niedopowiedzianych spraw, czyniąc Drogę Koguta uzupełnieniem wydanego wiosną Chudego.

Droga Koguta to również porywające kooperację z gośćmi, wśród których nie zabraknie starych dobrych znajomych szefa Ganja Mafii, jak również zaskakujących niemal międzypokoleniowych pomostów, potwierdzających miałkość podziału na nową i starą szkołę.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-11-22 17:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

To naprawdę udany rok dla Kaliego - historyczny koncert na XX-lecie, świetnie przyjęty "Chudy Chłopak"... tempo pracy szefa Ganja Mafii nie ustaje i zaatakuje on jeszcze w 2019 drugim albumem!

video
dodano: 2018-03-27 17:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Kali wjeżdża z kolejnym klipem! Tym razem, mamy szansę zobaczyć video do utworu "KGM". To juz druga z 14 piosenek, które pojawią się na płycie. W teledysku pojawia się Olaf Lubaszenko. Na płycie gościnnie pojawi się też Paluch, jednak na to połączenie musimy jeszcze poczekać. Premiera "V8T" 27 kwietnia!