Kacper HTA dołącza do szeregów Ganja Mafia!

dodano: 2012-07-13 18:00 przez: admin (komentarze: 2)
Po świetnej płycie Kaliego "Gdy zgaśnie słońce" wytwórnia Ganja Mafia nabiera wiatru w żagle.

Na przełomie września i października nakładem katowickiego labelu ukaże się debiutancki album Kacpra HTA znanego dobrze ze składów HipoToniA WIWP oraz Nie Dla Wszystkich. Krążek zatytułowany "Ghetto Sound" będzie utrzymany w rytmach dancehall/ragga, a więc klimaty praktycznie niedostępne do tej pory na polskiej scenie.

Cały krążek został wyprodukowany przez jednego producenta - FUSO (RRI/Diil Gang). Na płycie pojawi się kompilacja 15-u zróżnicowanych tracków z gościnnym udziałem Bilona (Hemp Gru), Dawidziora (HipoToniA) oraz Kaliego (Ganja Mafia). Skrecze w kilku utworów dodał DJ Feel-X, u którego w studiu Siła z Pokoju cały album powstał.

Pierwszy klip promujący album "Ghetto Sound" ukaże się w przeciągu najbliższych dni. Teledysk został zobrazowany do utworu "Bomboclat"  z gościnnym udziałem Bilona z HG oraz Dawidziora.

Anonim
będzie utrzymany w rytmach dancehall/ragga, a więc klimaty praktycznie niedostępne do tej pory na polskiej scenie. litości. Jak ulicznicy biorą się za dancehall to się naprawdę tego boję. Raggabang o ile jeszcze fajnie brzmi pierwszy singiel to tego powyżej się boję. Chcecie dobrego współczesnego dancehallu made in poland to polecam Sztoss'a
Anonimm
Dobrze, że Kacper próbuje czegoś nowego, bo wychodzi mu to fantastycznie, płyta jest dobrze sprzedawana, co oznacza, że innym się też podoba. Oczywiście normalne jest to, że nie trafi w gusta każdego. Kacper ma swoje świetne niepodrabialne flow i czekam na kolejną solową płytę! :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>