Żyt Toster wraca z albumem w barwach DeNekstBest!

dodano: 2020-09-17 12:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wracam to pierwszy singiel promujący płytę Żyt Toster/Wezyr - 6 Miejsc Po Przecinku. Techniczny, bangerowy utwór kładący nacisk na mocne linijki i zabawę słowem zwiastuje powrót rapera po kilku latach rozbratu z muzyką.

"6 miejsc po przecinku" to powrót jednej z najbardziej charakterystycznych i i bezkompromisowych stylówek, po latach nieobecności. W wersji 2.0. Płyta osadzona w stylistyce nowoczesnych brzmień Wezyra, w połączeniu ze stylowym mixem Ducha wyraźnie robi ukłon w stronę truskulowych, klasycznych korzeni. Świetnie wyprodukowany materiał daje możliwość żonglowania stylówkami co czyni go różnorodnym i urozmaiconym. Krążek jest przelotem przez zwyczajne życie niezwyczajnych 30-stolatków, w którym nie brakuje miłości, złości, melanżu, bystrych obserwacji i poczucia humoru. Pozycja obowiązkowa dla osób ceniących równowagę pomiędzy brzmieniem, a merytorycznością utworów.

Okładka to projekt Closet Monkey aka Łukasz Krzywdzinski. Autor stylowych projektów graficznych, charakteryzujący się łatwo rozpoznawalną cartoonową kreską. Współpracował z wieloma komercyjnymi markami, najbardziej kojarzony z wizualną stroną marki piwa Deer Beer.

Juz od dzisiaj można zamawiać płytę „6 miejsc po przecinku” w wersji preorder, która od standardowej wersji będzie różnić dodatkami:

Płytę „Letarg Przebudzenie” - poprzednią płytę Żyt Toster/Enzu

Zestaw naklejek z grafikami z okładki płyty

Breloczek „Toster&MPC” z rysunkami z okładki płyty

autografy

Naklejki DeNekstBest

Żyt Toster/Wezyr - Wracam

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>