Don

Don

video
dodano: 2019-03-10 18:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

MANSA MUSA - DGE wersja - STAMINA

Solowa wersja numeru, który zwiastuje projekt Donatana i Roberta Lewandowskiego - DON & RL9 STAMINA.

video
dodano: 2017-12-04 19:40 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

DON i easymonday nie zwalniają tempa. Dostaliśmy właśnie klip do bardzo klimatycznego numeru "Syreny", gdzie obok gospodarza pojawiła się wokalistka Kinga Pędzińska. "Syreny" są symbolem problemów w relacjach, o które tak dzisiaj trudno. Jesteśmy samowystarczalni, niezależni i szczęśliwi. Trudniej nam odpuścić własne ambicje niż osobę na której nam zależy. Ten numer jest jak lustro - mówi sam Wiktor. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2017-12-01 19:44 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wczoraj w sieci pojawił się w całości album reprezentanta Chełma - DONa. Jak czytamy w prasówce - Z wielką przyjemnością oddajemy w Wasze ręce album Dona – „Istotnie: Zgodnie z Planem”. To do Was należy wybór w jakiej postaci chcecie go dostać. Płytę możecie zamówić w wersji fizycznej lub pobrać za darmo na ww.easymonday.eu. Odsłuch krążka znajdziecie również w rozwinięciu newsa.

video
dodano: 2017-10-07 13:51 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

DON, pochodzący z Chełma po dłuższej przerwie powraca z luźnym numerem, do którego na szybkości (w przeciągu 24h) nagrał teledysk. "Kiedy wiesz" nie zapowiada oficjalnie żadnego wydawnictwa, jednakże mając w pamięci bardzo dobry poprzedni krążek "Istotnie 2" chciałoby się słyszeć Wiktora częściej. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

video
dodano: 2016-05-06 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W przerwie pomiędzy kolejnymi singlami zapowiadającymi album "Istotnie: Zgodnie z Planem", mamy dla Was kolejny teledysk. Don - "Zrozum" to próba oddania czystych emocji, zobrazowania ich i wręczenia widzom. Utwór nie promuje żadnego wydawnictwa, lecz w pełni oddaje klimat panujący na "Istotnie: ZZP". Nie jesteśmy sami, w tym co przechodzimy na co dzień. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2016-04-10 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Na ‪kanale easymondayTV‬ znajdziecie kolejny teledysk promujący album Dona -"Istotnie: Zgodnie z Planem". Moglibyśmy się rozpisywać na temat tego, jak dobry jest to materiał i ile pracy w niego włożyliśmy. Moglibyśmy opowiadać Wam ile czasu spędziliśmy w studiu rozmawiając na jego temat i planując kolejne ruchy. Moglibyśmy powiedzieć Wam ile ten album już zmienił i ile jeszcze pozmienia. Moglibyśmy powiedzieć Wam wszystko, ale cytując Dona "kogo to obchodzi?" Klip znajduje się w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2016-01-10 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wytwórnia easymonday records nowy rok rozpoczyna premierowym utworem Dona. Teledysk do utworu „Uciec” jest już dostępny na kanale easymondayTV.Po albumie „Istotnie 2” przyszedł czas na nowe rzeczy. Klip znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi: