Donatan "Słowiańska krew" feat. Gural, Sheller, Kaczor, RY23, Rafi - teledysk

Donatan RÓWNONOC "Słowiańska krew" Gural, Sheller, Kaczor, Ry23, Rafi

Mamy teledysk do "Słowiańskiej krwi", na który tak długo czekaliśmy. Etyka pracy Donatana jest godna podziwu; genialna muzyka, świetna okładka i strona wizualna teledysków. Liryczną esencję płyty stanowi mieszanka całkiem celnie dobranych graczy. Tutaj gościnnie Gural, Kaczor, Sheller, Ry23 i Rafi. "Równonoc" dostępna już w preorderze na UrbanCity.

?
a gdzie Paluch, Miuosh, Vienio -dziś miały premiery ich teledysków
Szymon001
Kaczor tylko trzyma poziom ogólnie bez szału
QWERT731
najsłabszym punktem tej płyty to będą zwrotki gimbo-bożków zaproszonych na płytę. 3 singiel a nikt kurwa, nie nawiązał do słowiańskich korzeni tylko napierdala standardowe chujowe zwrotki i jakby wymienić bity to zwykła płyta producencka szkoda roboty donatana
RapSłuchacz
Twoim zdaniem 3W nie nawiązał do słowiańskich korzeni?
Kurczak
To czwarty singiel, nie trzeci. Jeżeli w żadnym z tych (4) kawałków nie znalazłeś "zwrotki nawiązującej do słowiańskich korzeni" to chyba trzeba Cię wysłać do VNMa - masz słabe uszy. :x
rags
Niektórzy ograniczyli się do tego, że płynie w nich słowiańska krew i tyle... :d Np. RY23 postarał się bardziej w tych nawiązaniach. :)
uszak
@Kurczak, o co chodzi tym VNM'em? ;P
eS
Na moje to nie ma być wykład o słowianach, tylko kilka nawiązań na dobrym klimatyczny bicie podane wartkim flow. Kurwa... `gimbo-bożki`, skończcie już wreszcie wszyscy pierdolić o tych gimbusach, bez przerwy na nich najeżdżając we wszsytkich możliwych tematach tylko się ośmieszacie, bo to się już dawno temu zrobiło żałosne. Wybaczcie że się lekko uniosłem ale już tego nie mogę czytać. A wracając do tematu w sumie kilka zwrotek mocno w temacie słowiańskim byłoby na miejscu, niech któryś gość poczyta co nieco o naszych korzeniach i nawinie zwrotkę totalnie w tym klimacie. Ale jak mówię nie muszą wszsytkie kawałki być pełne nawiązań do Światowidów itp. bo przeciętny słuchacz nie da rady tego skumać, bo nie każdy jest badaczem czy pasjonatem kultury i tradycji dawnych słowian.
Ziomeg
Szeller najlepiej pojechał. Poza tym to troche nudne gówno. Takie same bity, takie same tematy. Poza tym nie czuje żadnego zwiazku ze slowianami. Nic z tego pradawnego ludu nie przetrwało.
Mateusz Śmigielski
Chcialbym powiedziec, ze wbrew pozorom Gural zajebal najglebszym tekstem i najlepiej zapierdolil slowianskim klimatem (w tym kawalku).
panban
przecież Gural w tym kawałku nawijał jakieś masło maślane, w stylu muszę iść dzisiaj do biedronki, a może biedronka przyjdzie dziś do mnie ziomki, skocze jeszcze do lidla poziomki, kumasz? słyszysz? to mój flow z wielkopolski, daj spokój, kolejny kawałek którym jednym uchem wpuszczasz drugim wypuszczasz, pierdolenie dla pierdolenia o pierdoleniu, bicior tylko fajnie leci.
Ktoś
Refren zajebisty
Anonim
To tylko pokazuje kondycję PL rapu, która wygląda tak: Polscy producenci > Polscy raperzy Faktycznie szkoda bitów Donatana, bo widać, że się postarał, szacunek za robotę, oryginalny pomysł, widzę, że okładka jest też zajebista.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>