Kasta o nowej płycie, gościach na albumie oraz zwycięzcy jego konkursu

Kasta postanowił poinformować fanów jak przebiegają pracę nad jego pożegnalną płytą, jak wygląda sytuacja z gośćmi oraz kto wygrał ostatnio konkurs, który organizował raper.

"Życie znów daje mi lekcję i nie jest to nauka, na którą swoją wieloletnią bezinteresownością spodziewałem się zasługiwać. Jeśli chodzi o nową płytę – miksuje się, choć współpracującego ze mną HVZX’a, życie i pandemia również nie oszczędza na ostatniej prostej do celu (wiedz, że intensywnie trzymam kciuki za Ciebie i twoją rodzinę)." - pisze Kasta. - "Jeśli chodzi o gości na niej, choć dowiedziałem się, czym jest „opieszałość”, jak bardzo można nie szanować własnego zdania oraz własnych obietnic – nie zamierzam narzekać. Bo choć wielu dało mi wyraźnie znać, że jestem nikim i nic im nie daję, znalazło się kilku młodych twórców, by mój pomysł pomostu z nimi mógł zaistnieć. Ich imiona za otwartą przyłbicę będę nosił w pamięci. Znaleźli się również „starzy”, którzy odebrali zew i choć pomostu między nami budować nie było potrzeby, znaleźli się na tym albumie. Niejako wpisali się w miejsce tych, co to nawet odmawiać nie potrafią. Tym, co wsparli dziękuję. Ich imiona będę nosił w sercu."

Raper ujawnił również zwycięzcę konkursu, który ostatnio organizował.

"Jeśli chodzi o konkurs na szopenowski drill z moim człowiekiem Fidser – konkurs wygrał niejaki Buffel, o czym obszerniej (za co? Dlaczego? Itp. Itd.) w jakimś live, jak tylko znajdę w Polsce bezpieczną przystań do tworzenia i pracy. I to właśnie on – Buffel, rzutem na taśmę trafi na mój album. Wszystkim, którzy adresowali do mnie swoje pożegnalne konkursowe mowy, szczerze serdecznie dziękuję, za mnóstwo spoko wersów i wzruszających wręcz treści." - pisze.

Oprócz tego Wall-E podzielił się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Post załączamy poniżej.

Garść informacji ode mnie-oczywiście dla tych których to w ogóle interesuje.Życie znów daje mi lekcję i nie jest to...

Opublikowany przez Waldemara Wall-E Kastę Wtorek, 6 kwietnia 2021

Tagi: 

XY
Waldemar Wall-E Kasta dla mnie osobiście duży Szacunek do końca życia za Kasta Skład to były zwłaszcza dla mnie czasy mega zajebiste nie co teraz Wielkie Gówno z Hujnią czekam na twą płytę oby wyszła a kawałek Na Peryferiach Mega Przekurwisty Klasyk dla mnie jeżeli chodzi o pl rap pozdro Kasta.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>