Kasta z konkursem - wygrany udzieli się na ostatnim albumie rapera

Kasta od jakiegoś czasu szykuje swój pożegnalny album. Teraz organizuje konkurs, którego zwycięzca znajdzie się gościnnie na jednym z utworów.

"Wyobraź sobie że to koniec. To ostatnia droga. Odprowadzasz przyjaciela. Musisz wygłosić pożegnalną mowę. Jesteś raperem, a zatem wiesz co robić. Fidser postarał się aby podkład muzyczny był zgodny z testamentem. Dlaczego konkurs? Bo jeśli drill’ujesz coś więcej niż wiśnie - to być może znajdziesz się na feat na pożegnalnym albumie Kasta. Chodzi oczywiście o mnie i moją emertyturę/symbolicznie mój pogrzeb rapowy." - pisze Kasta na swoim profilu.

Zgłoszenia do konkursu należy wysłać na maila Kasty. Co do samego albumu nie znamy tak naprawdę prawie żadnych szczegółów.

Poniżej załączamy post rapera wraz z wspomnianym podkładem Fidsera.

Tagi: 

aster
Kasta i to jego kończenie kariery.. Już kończył chyba ze dwa razy, jeśli płyta słabo się to może "skończy" na kilka lat ale w innym wypadku nie ma szans.
FURMIKS
NAWET NIE MUSIAŁEM SIE ZASTANAWIAĆ WIDZĄC POST WALDKA NA JEGO FANPAGE ODRAZU ODPALAM BIT SIADAM I ZABIERAM SIE DO PISANIA PRZEKOZACKICH WERSÓW MENCIU WEZ STESTUJ TO GÓWNO NA BRUDNO SE WJEZDZAM PROSTO Z MIEJSCA KTORE DOBRZE ZNASZ LSN LESNA WROCŁAWSKI UNDERGROUND ZAPEWNIAM TO PRZEDSMAK TEGO NA CO CZEKASZ ;)! POZDRO V
06:44 29
DOBRY BEAT
Wilkołak
Kończ waść wstydu oszczędź :)
sdds
po tym jak prowadził galę disko polo straciłem jakikolwiek szacunek do tej "generalnie" postaci.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>