Kasta i Peja zapowiadają wspólny wywiad!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-12-11 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Peja oraz Killaz Group pod koniec lat 90 rozpoczęli między sobą konflikt, w który po czasie włączył się również Kasta, stając po stronie zespołu. Jego punktem kulminacyjnym było przerwanie koncertu Peji przez wrocławskiego rapera w 2002 roku. 2 lata temu współzałożyciel Slums Attack zagrał wspólny gig z Kastą oraz ujawnił, że konflikt nieoficjalnie został zażegnany kilkanaście lat temu. Wczoraj natomiast raperzy ogłosili, że nadchodzi ich wspólny wywiad zrealizowany we współpracy z marką szyjącą garnitury, KRUK's different.

Wywiad został zrealizowany w ramach cyklu "Rozmowy w graniturach", którego prowadzącym jest właśnie Kasta. Jak zapowiada raper, będzie to "rozmowa nie tylko o tym, jak byli wrogowie potrafią się godzić." Nie wiadomo jeszcze, kiedy wywiad ujrzy światło dzienne. Można się jednak spodziewać, że zdarzy się to niebawem.

Kolejną ciekawą informacją jest to, że Peja najprawdopodobniej będzie jedną z twarzy marki, łącznie z Glacą. Nie została ona jednak podana wprost. Na stronie firmy pojawiło się tylko wspólne zdjęcie wspomnianych artystów z Kastą z podpisem "Nie zwalniamy tempa...".

„Rozmowy w garniturach” dla @kruksdifferent obfitują w niespodzianki. Obserwuj,ciekawych gości nie zabraknie.Tego nikt...

Opublikowany przez Waldemara Wall-E Kastę Środa, 9 grudnia 2020

Nie zwalniamy tempa.... Peja Slums Attack Glaca Waldemar Wall-E Kasta

Opublikowany przez KRUK's different Środa, 9 grudnia 2020

Tagi: 

93 to najlepszy rok w rapie
Te garnitury pasują tym trzem typom jak świni siodło. Oni nie są ubrani a przebrani. Myślę, że producent strzelił sobie w kolano i zamiast reklamy dostanie antyreklamę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>