Waldemar Kasta zapowiada... "Peryferie 2"!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-08-18 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wczoraj minęło 20 lat od premiery "Kastanietów", klasycznego debiutu K.A.S.T.A. Squadu - w tym roku na gali Popkillery uczciliśmy tę rocznicę specjalnym tributem, w którym "Wrocławską Premierę" zagrali Sitek i Miły ATZ. A swój rocznicowy smaczek przygotował też sam Waldemar Kasta...

"20 lat temu opublikowałem kawałek „Peryferie”,choć powstał wcześniej- dziś przypomniało mi ten fakt kilkoro zaangażowanych znajomych. Dziękuje Wam bardzo serdecznie jednocześnie informując że kawałek „Peryferie 2” ponad 20 lat później znajdzie się na moim pożegnalnym albumie. Zmieniło się wszystko i nic, inna optyka, cyklika i problemy ale wciąż niezmiennie jeśli wiesz co jest 5 w ulicznym rapie - na tym albumie znajdziesz starego mnie w nowym wydaniu i brzmieniu. Nestor - bo tak prawdopodobnie będzie zatytułowany ten album ode mnie dla Was pewnie późną jesienią. " - napisał raper.

Sprawdźcie krótki snippet utworu, w którym znajomy sampel został odświeżony zgodnie z dzisiejszym brzmieniem.

K.A.S.T.A. Squad - Wrocławska Premiera (Sitek, Miły ATZ Tribute Cover + W. Kasta) | Popkillery 2022

Masakra
Nie nie nie, jak jest się one hit wonderem to się nie robi sequelu po 20 latach. Już nie takie asiory próbowały kontynuacji... Nie wyjdzie z tego nowy Top Gun
ODB RIP
Exactly
Anonim
Nagrywanie z whackami, granie na sentymentach, co ty walduś ze sobą zrobiłeś...
Dolny Śląsk Reprezentacja
Dla mnie osobiście dwa albumy K.A.S.T.A Squad są Zajebiste i tak pozostanie, a ten nowy album Kasty który ma wyjść mam mieszane odczucia jak wyjdzie na pewno przesłucham ale na bank nie przebije 2 pierwszych albumów K.A.S.T.Y.
Masakra
W sumie beka bo myślałem, że on przez całą swoją karierę tylko kilka featów nagrał. Istnieje szansa, że sprawdzę jego dorobek artystyczny.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>