Kasta oficjalnie zakończył rapową karierę na 120 Rap Fest!

Wczoraj na 120 Rap Fest byliśmy świadkami pierwszego od wielu lat wspólnego występu K.A.S.T.A. Składu - a chwilę po nim Waldemar Kasta podziękował fanom za wsparcie przez cały ten czas i symbolicznie odłożył mikrofon, zamykając też scenicznie swoją rapową karierę.

Przypomnijmy, że pożegnalny rapowy album Wall-E'ego "Nestor" ukazał się w 2023 roku i połączył jego klasyczne stilo z drillowym brzmieniem, jako swoisty pokoleniowy most. Na płycie pojawili się gościnnie m.in. Paluch, Kabe, Frosti, Miszel czy Sarius. Po wydaniu tej płyty Kasta pracuje dalej nad muzyką - ale już nie rapową.

Druga edycja organizowanego przez O.S.T.R.'a oraz Live2Listen festiwalu 120 Rap Fest zebrała w Atlas Arenie 8000 fanów polskiego rapu, a na scenie oprócz gospodarza zobaczyliśmy m.in. Molestę Ewenement, Peję, Eldo, K.A.S.T.A. Skład czy Asstera.

Video z ostatnim wykonaniem "Peryferii" oraz symbolicznym momentem zakończenia rapowej kariery przez Waldemara Kastę obejrzycie poniżej. Pod nim także nasz post, w którym na karuzeli instagramowej znajdziecie kilka ważnych video-momentów całego 120 Rap Fest.

foto u góry: Michał Karelus

Anonim
Nareszcie. A tak serio to trochę czasu i wróci z płytą.
Mihal
Lubię Waldemara, zarówno jego rap i to jaką jest osobą (wydaje się być spoko gościem), ale ile można się żegnać? Pamiętam jego koniec z rapem ponad 10 lat temu. Niezależnie czy to muzycy czy sportowcy, jeśli ktoś ogłasza koniec kariery to powinien to zrobić raz a dobrze, a nie 10 razy koniec i 10 powrotów.
Polonez
Znowu?
xd jan
Dokładnie to samo mi przeszło przez mysl czytając tytuł. Już zakończyć miał kilka ładnych lat temu. Zapewne to i tak nie koniec ale to wszystko wyjdzie z czasem.
Sean Price
Po prostu chłop się lubi emocjonować, w ten sposób może zwrócić na siebie uwagę, bo swoją twórczością nie potrafi tego zrobić. Na jego własne koncerty prawie nikt nie przychodzi więc czuje się kimś ważnym mówiąc za każdym razem, że kończy karierę.
dalib
który to już raz
Art Brut 3
Kończył ja wielokrotnie próbując zrobić dookoła siebie trochę szumu bo jego muzyka umówmy się w tych czasach jest bardzo słaba

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>