Arkadio

Arkadio

dodano: 2020-05-26 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Specjalnie z okazji Dnia Matki, Arkadio przygotował klip do utworu “Siedzą w domu” dedykowanego właśnie matkom.

Jak mówi sam Autor: "Zrobiliśmy ten klip jako podziękowanie dla wszystkich matek za heroiczny wysiłek, który ponoszą w codzienności, oraz apel o zaangażowanie skierowany do wszystkich ojców. Dzieci potrzebują dużo bardziej czasu i uwagi niż pieniędzy. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam i tych, które czekają na cud narodzin. To najpiękniejsza i najtrudniejsza perspektywa, która nadaje potężny sens codzienności. Facet musi czuć, że się angażuje i że go to kosztuje - tylko wtedy ma satysfakcję, z tego co zrobił ;) - także nie odpuszczajcie nam tak łatwo i inspirujcie nas do czynnego brania udziału w wychowaniu! :)"
Dodaje też: "Jak mawiał św. Jan Paweł II - praca ma być podporządkowana rodzinie i jej służyć, a nie odwrotnie."

kategorie:
dodano: 2020-05-26 01:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po płycie “NaCZYNIE” Arkadio wraca z nowym projektem muzycznym p.t. “Gdy nie widzi nikt”. Dużo emocji, dobra muzyka, wybitni goście: Marika, Kasia Moś, Ewa Novel, Fisheclectic, Artur Andrus, Krzysztof Antkowiak, Piotr Baron, Misiek Koterski, Adam Sztaba, Edzio, Mikser, Bosski Roman, Vix.N i DJ DUGI.

“To płyta, która najbardziej odsłania moją prywatną rzeczywistość. Mam na celu zaprosić Cię do świata emocji, które przeżywałem w konkretnym okresie mojego życia” – mówi Arkadio.

Koncepcja na całą płytę i tytułowy singiel wzięła się z przeżytych zwycięstw i porażek. Z wiedzy jak smakuje zwycięstwo, na które patrzą wszyscy oraz porażki, której nie widzi nikt. Nie ukryjemy przed samym sobą niczego. Stąd prywatne zwycięstwo, które może nie być dostrzeżone przez nikogo z zewnątrz, może być czymś, co ma najpełniejszy smak.

“Dziś wiem, że najtrudniej jest wygrać i wytrwać wtedy, gdy nie widzi nikt. Jednak to właśnie takie zwycięstwo przynosi długoterminowy sens i smak”.

dodano: 2020-04-10 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Raper Arkadio proponuje przeżycie Drogi Krzyżowej w niecodzienny sposób, serwując specjalny muzyczny projekt wprowadzający w najważniejsze chrześcijańskie Święta.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-18 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Klip promuje nadchodzący album Bosskiego, "Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi 2". W utworze, który wyprodukował P.A.F.F., gościnnie udzielił się Arkadio.

video
dodano: 2019-05-30 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Arkadio & Miczu + Darek Malejonek - upoMINA [NaCZYNIE]

Światło dzienne ujrzał klip do utworu "upoMINA" z gościnnym udziałem Maleo (Darek Malejonek). To drugi utwór z płyty Arkadio&Miczu "NaCZYNIE". W utworze duet Arkadio&Miczu wraz z Maleo nawołują do zmiany życia i powrotu na drogę kierowania się sercem i życiowego uporządkowania, w nawiązaniu do uczynku miłosierdzia względem duszy - „grzeszących upominać”.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

video
dodano: 2017-12-04 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

"POCIECHszyciel" to trzeci klip promujący album pt. „NaCZYNIE” duetu Arkadio&Miczu. W utworze możemy usłyszeć wokalistkę Natalię Niemen i aranżację orkiestrową przygotowaną przez Adama Sztabę. Na albumie, który dopiero co się ukazał pojawiają się kolejne gwiazdy: Grzegorz Turnau, Łukasz Golec i Litza (Luxtorpeda).

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-15 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mocny obraz do mocnego utworu to najkrótszy opis nowego teledysku Arkadio - "PRZEpaść". Rockowy charakter utworu podkreślił swoim udziałem frontman zespołu Luxtorpeda - Litza. Poniedziałkowa premiera to pierwsza zapowiedź albumu "NaCZYNIE", który ukaże się nakładem nowej wytwórni RTCK Muzyka.

Tagi:
video
dodano: 2016-04-26 10:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Chcemy, aby każdy odbiorca mógł zderzyć się z wizją samego siebie z innej perspektywy - tłumaczą Arkadio i Michał Ziomek (dr Micz) przy okazji pojawienia się najnowszego klipu do utworu p.t. "W oczach Boga" promującego płytę "FUNDAMENT. Rób to co kochasz". Numer traktuje nie tylko o powołaniu, marzeniach, pasjach i talentach, ale również o niepełnosprawności. Arkadio zaprosił na płytę Michała Ziomka, który mimo choroby realizuje się w muzyce.

Tagi:
video
dodano: 2016-03-01 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ukazał się czwarty klip z płyty "FUNDAMENT". "Dzięki" to zapis podróży do Anglii, którą odbyli Arkadio i DJ Dugi w 2015 roku. Materiały połączone są z fragmentami z koncertów, które odbyły się na przestrzeni kilku lat. Bit do kawałka wyprodukował Folku.

Tagi:
video
dodano: 2016-02-15 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ukazał się trzeci klip z płyty "FUNDAMENT" - tym razem Arkadio zaprosił do współpracy legendę polskiej muzyki, Stanisława Sojkę. Najnowszy album rapera ukazał się 12 lutego w całej Polsce nakładem RTCK Muzyka. Płyta jest ugruntowaniem poprzednich projektów Arkadio – ogólnopolskiej akcji społecznej „Rób to, co kochasz” oraz płyty i książki pod tym samym tytułem. Do akcji społecznej przyłączyli się m.in.: Kamil Bednarek, CeZik i Aleksander Beta. W ramach tego projektu do dziś odbyło się blisko 200 spotkań oraz konferencji na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Na najnowszej płycie gościnnie pojawili się m.in.: Frenchman, Kinga Kielich, Miczu Ziomek, Watzek Wawrzyniak oraz Stanisław Sojka.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2016-02-12 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

12 lutego nakładem RTCK Muzyka ukazał się najnowszy album nowosądeckiego rapera Arkadio. Cała płyta została udostępniona w całości w sieci do odsłuchu. „FUNDAMENT. Rób to co kochasz” to już piąty album rapera. Teksty zostały napisane w ciągu pięciu dni podczas rekolekcji ignacjańskich. Gościnnie wystąpili m.in. Stanisław Soyka i Frenchman. Za bity odpowiadają m.in. Fawola czy Folku. Płyta jest ugruntowaniem poprzednich projektów Arkadio – ogólnopolskiej akcji społecznej „Rób to, co kochasz” oraz płyty i książki pod tym samym tytułem. Do akcji społecznej przyłączyli się m.in.: Kamil Bednarek, CeZik i Aleksander Beta. W ramach tego projektu do dziś odbyło się blisko 200 spotkań oraz konferencji na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Raper dołączył niedawno do grona 31 ambasadorów Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-18 12:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Plany 2" to kolejny singiel z płyty "FUNDAMENT", która swoją premierą będzie miała 12 lutego. Arkadio zderza się z planami z zeszłych lat i wybiega w przyszłość. To kontynuacja utworu, który powstał w 2010r na płycie "Nikt Nigdy". Cały materiał zmontowany jest z rodzinnego archiwum. Co ciekawe, Arkadio postanowił nagrać swojego półtorarocznego syna i jest on jednym z kilku gości na płycie.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-18 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Tylko prawda" to pierwszy singiel Arkadio z płyty "Fundament". Płyta pojawi się w sklepach na terenie całego kraju 12 lutego. Już teraz możecie zobaczyć pierwszy klip i zamówić preorder z dodatkowymi gadżetami na stronie: http://www.arkadio.pl/fundament. Arkadio to raper, freestylowiec i mówca urodzony w Nowym Sączu. Autor pięciu płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu.

Tagi:
video
dodano: 2014-03-24 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Arkadio - Pytanie - teledysk finałowy akcji "Rób to co kochasz" prod. ACE [VIDEO HD]

Idea „Rób to, co kochasz” nie zużywa się, nie ma końca i dotyczy praktycznie każdego z nas.  Zapraszamy do obejrzenia teledysku związanego z tą ideą, w którym raper Arkadio (pomysłodawca akcji) zadaje nam wszystkim bardzo ważne pytanie w utworze…„Pytanie”. Głównym motywem teledysku jest poszukiwanie odpowiedzi na pytanie wykrzyczane  przez bohatera historii na początku: „Przeciętność sprawia, że żyję, ale po co?!” Klip to intrygująca historia człowieka, który zmaga się z przeciwnościami życia codziennego, posuwa się nawet do zbrodni… jednak w pewien mglisty dzień spotyka na swoje drodze ludzi, którzy zaskakują go…no właśnie, czym? Finał tej historii do obejrzenia w teledysku.

Tagi:
video
dodano: 2013-06-20 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 6)

Arkadio - Jaram się każdą chwilą (feat. Kinga Kielich, prod. Sorry) OFFICIAL VIDEO

Prezentujemy teledysk "Jaram Się Każdą Chwilą", promujący album Arkadio p.t. "Rób to co kochasz". Autorem teledysku jest Tomasz Nowak, który współpracował m.in. z Kasią Kowalską i Moniką Brodką. Klip został nagrany w malowniczych okolicach Nowego Sącza, m.in. w czasie spływu Dunajcem, nad zalewem Czorsztyńskim, w Wierchomli i w sądeckim PKP Cargo. Zdjęcia wywoływały dużą sensację, bo bohaterem teledysku jest... białe pianino! Teraz zagadka się rozwiązała.

Tagi:

Strony