Arkadio

Arkadio

video
dodano: 2023-11-04 20:36 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Arkadio zaprasza do nowego singla dwie legendy polskiej muzyki, rapera Waldemara Kastę i rockmana Marka Piekarczyka. Wspólnie dotykają delikatnego tematu, jakim są trudności wynikające z dorastania w dysfunkcyjnej rodzinie.

video
dodano: 2023-01-15 10:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

"Na przełomie roku opowiadamy o konsekwencji, wytrwałości i po prostu robieniu swojej roboty :) Cały czas inwestujemy w rozwój na różnych płaszczyznach - próbując małymi krokami zdobywać kolejne schody w świecie swoich pasji. Mam wrażenie, że ten numer, to kolejny krok, dlatego mega się cieszę, że możemy podzielić się nim w tym czasie. Życzę przyjemnego odbioru, a prywatnie - dużo radości i satysfakcji z podjętych wyzwań na przyszłość :) - pisze Arkadio, serwując noworoczny motywator z udziałem Mariki. Za klip odpowiada Studio Powidok.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-19 15:01 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Najnowszy singiel Miksera i Arkadio traktuje o postawach, które sprawiają, że ludziom wokół nas po prostu żyje się gorzej. Raperzy wytykają te postawy, robiąc pierwszy krok do zmierzenia się z egoizmem.

Tagi:
video
dodano: 2021-12-13 12:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

"Setki razy opowiadałem swoją historię. Teraz zamknąłem ją w 3 minuty. Najnowsza premiera. O mnie." - pisze Arkadio.

Utwór "Strach" jest czwartym z pięciu singli, którymi raczy nas Arkadio w tym roku w ramach projektu: Myśl! Działaj! Rób to co kochasz! Ostatni singiel jeszcze w tym roku, a gościnnie będziemy mogli usłyszeć Miksera. W klipie udział wezmą finaliści tegorocznej edycji Mam Talent, czyli Hania Czuban oraz Mariusz Nguyen - podopieczni fundacji OCELOT.

Tagi:
video
dodano: 2021-11-20 21:16 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

"Kiedy pada deszcz" to trzeci singiel z projektu "Myśl, Działaj, Rób to co kochasz". Kilka tygodni temu mieliście okazję zobaczyć klip z gościnnym udziałem Mateusza Ziółko - "Sam na sam".

Dziś Arkadio znów prezentuje utwór osadzony w kontekście rodziny - stara się wejść w świat dziecka, które jeszcze nie potrafi powiedzieć tego o co mu chodzi - a jego rolą jest odebrać ten komunikat. Posłuchajcie rodzinnego singla, który pozwala nam zatęsknić za wakacjami.

Tagi:
dodano: 2021-10-10 16:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Arkadio łączy siły z Mateuszem Ziółko w mocno refleksyjnym singlu - w głównych rolach w klipie wystąpili Agnieszka Kawiorska oraz Marcin Kwaśny, którzy opowiadają wbijającą w fotel historię. Treść utworu oparta jest na badaniach, które przeprowadziła pracująca w hospicjum Bronnie Ware - zadając umierającym ludziom pytanie - czego najbardziej żałują. Ludzie zaraz przed śmiercią mówili o rzeczach, które stały się fundamentem tego utworu.

dodano: 2021-09-19 12:00 przez: Kontakt (komentarze: 2)

Amy Winehouse, Elvis Presley, Whitney Houston, Marilyn Monroe... a z drugiej strony Anthony Hopkins, Samuel L. Jackson, Denzel Washington i inne przykłady. Arkadio w swoim najnowszym singlu zwraca uwagę na postacie, które żyją pozytywnymi wartościami i zestawia ze sobą burzliwe życiorysy gwiazd.

Tagi:
video
dodano: 2020-12-13 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Fresh Mercy Posse Cut to kooperacja 14 raperów z całej Polski reprezentujących środowisko gospel rap. Na projekcie pojawili się zarówno weterani, jak i młodzi artyści. Bity utrzymane są w stylistyce trap/drill. Założycielem projektu jest Kolah, za produkcję muzyczną odpowiada Cukier.

dodano: 2020-05-26 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Specjalnie z okazji Dnia Matki, Arkadio przygotował klip do utworu “Siedzą w domu” dedykowanego właśnie matkom.

Jak mówi sam Autor: "Zrobiliśmy ten klip jako podziękowanie dla wszystkich matek za heroiczny wysiłek, który ponoszą w codzienności, oraz apel o zaangażowanie skierowany do wszystkich ojców. Dzieci potrzebują dużo bardziej czasu i uwagi niż pieniędzy. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam i tych, które czekają na cud narodzin. To najpiękniejsza i najtrudniejsza perspektywa, która nadaje potężny sens codzienności. Facet musi czuć, że się angażuje i że go to kosztuje - tylko wtedy ma satysfakcję, z tego co zrobił ;) - także nie odpuszczajcie nam tak łatwo i inspirujcie nas do czynnego brania udziału w wychowaniu! :)"
Dodaje też: "Jak mawiał św. Jan Paweł II - praca ma być podporządkowana rodzinie i jej służyć, a nie odwrotnie."

kategorie:
dodano: 2020-05-26 01:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po płycie “NaCZYNIE” Arkadio wraca z nowym projektem muzycznym p.t. “Gdy nie widzi nikt”. Dużo emocji, dobra muzyka, wybitni goście: Marika, Kasia Moś, Ewa Novel, Fisheclectic, Artur Andrus, Krzysztof Antkowiak, Piotr Baron, Misiek Koterski, Adam Sztaba, Edzio, Mikser, Bosski Roman, Vix.N i DJ DUGI.

“To płyta, która najbardziej odsłania moją prywatną rzeczywistość. Mam na celu zaprosić Cię do świata emocji, które przeżywałem w konkretnym okresie mojego życia” – mówi Arkadio.

Koncepcja na całą płytę i tytułowy singiel wzięła się z przeżytych zwycięstw i porażek. Z wiedzy jak smakuje zwycięstwo, na które patrzą wszyscy oraz porażki, której nie widzi nikt. Nie ukryjemy przed samym sobą niczego. Stąd prywatne zwycięstwo, które może nie być dostrzeżone przez nikogo z zewnątrz, może być czymś, co ma najpełniejszy smak.

“Dziś wiem, że najtrudniej jest wygrać i wytrwać wtedy, gdy nie widzi nikt. Jednak to właśnie takie zwycięstwo przynosi długoterminowy sens i smak”.

dodano: 2020-04-10 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Raper Arkadio proponuje przeżycie Drogi Krzyżowej w niecodzienny sposób, serwując specjalny muzyczny projekt wprowadzający w najważniejsze chrześcijańskie Święta.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-18 18:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Klip promuje nadchodzący album Bosskiego, "Uliczny Przekaz Dla Dobrych Ludzi 2". W utworze, który wyprodukował P.A.F.F., gościnnie udzielił się Arkadio.

video
dodano: 2019-05-30 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Arkadio & Miczu + Darek Malejonek - upoMINA [NaCZYNIE]

Światło dzienne ujrzał klip do utworu "upoMINA" z gościnnym udziałem Maleo (Darek Malejonek). To drugi utwór z płyty Arkadio&Miczu "NaCZYNIE". W utworze duet Arkadio&Miczu wraz z Maleo nawołują do zmiany życia i powrotu na drogę kierowania się sercem i życiowego uporządkowania, w nawiązaniu do uczynku miłosierdzia względem duszy - „grzeszących upominać”.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

video
dodano: 2017-12-04 12:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

"POCIECHszyciel" to trzeci klip promujący album pt. „NaCZYNIE” duetu Arkadio&Miczu. W utworze możemy usłyszeć wokalistkę Natalię Niemen i aranżację orkiestrową przygotowaną przez Adama Sztabę. Na albumie, który dopiero co się ukazał pojawiają się kolejne gwiazdy: Grzegorz Turnau, Łukasz Golec i Litza (Luxtorpeda).

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-15 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Mocny obraz do mocnego utworu to najkrótszy opis nowego teledysku Arkadio - "PRZEpaść". Rockowy charakter utworu podkreślił swoim udziałem frontman zespołu Luxtorpeda - Litza. Poniedziałkowa premiera to pierwsza zapowiedź albumu "NaCZYNIE", który ukaże się nakładem nowej wytwórni RTCK Muzyka.

Tagi:

Strony