Książę aka. Slumilioner

Książę aka. Slumilioner

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-09 20:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Stworzony wspólnie z 9LiterFilmy teledysk do numeru "Nie oglądam się" to już szóste video promujące album "Książe aka. Slumilioner".

dodano: 2014-12-05 17:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 26)

Z Peją spotkaliśmy się krótko po premierze "Książę aka. Slumilioner", by w siedzibie Fonografiki porozmawiać o różnych kwestiach związanych z albumem - i nie tylko. Półgodzinny wywiad obejrzycie poniżej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2014-12-01 15:00 przez: Iron Media (komentarze: 14)

„Książę aka. Slumilioner”, najnowsza solowa płyta Peji zrealizowana przy wsparciu duetu producenckiego White House Records otrzymała status Złotej Płyty. To już dziesiąty złoty krążek w kolekcji Peji

Album „Książę aka. SLUMILIONER” ukazał się 18 października nakładem wytwórni Fonografika. Wydawca oficjalnie potwierdził, że najnowszy krążek poznańskiego rapera sprzedał się już w nakładzie znacznie przekraczającym 15000 egzemplarzy, zyskując tym samym status Złotej Płyty. To dziesiąty złoty krążek muzyka. Peja jest najprawdopodobniej najbardziej uhonorowanym pod tym względem artystą w Polsce.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-10-18 20:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Kolejny solowy krążek Rycha Peji powstał przy pełnym wsparciu producenckim wrocławskiego duetu White House. Album „Ksiażę aka. SLUMILIONER” to 19 premierowych utworów nagranych między styczniem a wrześniem 2014 r. w podpoznańskim La Bomba Studio. Materiał właśnie dziś trafia do sklepów a my otrzymujemy odsłuch całości.

video dnia
dodano: 2014-10-18 20:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

RPS/WHR "Defekt Mózgu" (OFFICIAL VIDEO)

Dlaczego: "Książę aka. Slumilioner" czyli efekt kooperacji Peji z White House Records trafił dziś do sklepów a my otrzymujemy kolejny klip promujący ten materiał.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-15 21:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Kolejny solowy krążek Rycha Peji powstał przy pełnym wsparciu producenckim wrocławskiego duetu White House. Album „Ksiażę aka. SLUMILIONER” to 19 premierowych utworów nagranych między styczniem a wrześniem 2014 r. w podpoznańskim La Bomba Studio. Goście na płycie to różnorodność styli w rapie (Bezczel, Śliwa, Dono), nie obyło się bez ciekawych połączeń z wokalistami głównie w refrenach (Hellfield, Marek Dyjak, Glaca, Kroolik Underwood). Nie zabraknie artystów zagranicznych: Jeru the Damaja, Jack the Ripper (NY), De2s (Paris), Greckoe (Berlin) to goście zrzeszeni wspólnie w utworze Full Time Job (oprócz nich wokalnie wspierają Rycha: RDW, Śliwa, Gandzior, Azyl i Toony). W utworze „No Surrender” kolejna wielka postać zza Oceanu – legendarny MC z Nowego Yorku – AZ. Większość skreczy na album nagrał DJ. Danek, oprócz niego gościnnie udzielił się DJ. Ace i DJ. Decks. Dziś ruszył preorder albumu.

video dnia
dodano: 2014-06-22 17:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

RPS/WHR feat. Hellfield "S.A. (Steven Adler)"

Dlaczego: Peja intensywnie pracuje nad swoim produkowanym przez White House solowym albumem „Książę aka. Slumilioner”, który pojawi się na rynku we wrześniu. "S.A. (Steven Adler)" to pierwszy teledysk promujący ten materiał, a gościnnie pojawia się Hellfield, frontman defcore'owej ekipy Nekromer.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-17 15:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 48)

Dopiero co dostaliśmy "Kodex 5" (tutaj odsłuchacie całość), a już na jesieni czeka nas wspólny album Peji i White House zatytułowany "Książę aka. Slumilioner". Dziś natomiast pora na pierwszy singiel "Braggabałagan", w którym słyszymy m.in. linijki skierowane do Tedego czy do Icemana, byłego członka SLU!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-08 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

W ostatnim tygodniu poznaliśmy wrześniową datę premiery nowego solo Peji, tworzonego wspólnie z wrocławskim White House, a teraz pora na pierwszych gości i to ewidentnie z wysokiej półki, nie ograniczając się do rapowego świata.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-04 01:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Po mocno hip-hopowej, korzennej "CNO2" Peja zapowiadał, że jego kolejny album, stworzony z Magierą i L.A. "Książę" mniej dotykał będzie tematyki kultury hip-hop a bardziej codziennego życia, z perspektywy zwykłego obywatela. Nie od dziś wiemy, że Rychu na bitach White House to ciekawa mieszanka, a teraz poznaliśmy również dokładną datę premiery albumu.