RPS/WHR "Książę aka. SLUMILIONER" - złota płyta!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2014-12-01 15:00 przez: Iron Media (komentarze: 14)

„Książę aka. Slumilioner”, najnowsza solowa płyta Peji zrealizowana przy wsparciu duetu producenckiego White House Records otrzymała status Złotej Płyty. To już dziesiąty złoty krążek w kolekcji Peji

Album „Książę aka. SLUMILIONER” ukazał się 18 października nakładem wytwórni Fonografika. Wydawca oficjalnie potwierdził, że najnowszy krążek poznańskiego rapera sprzedał się już w nakładzie znacznie przekraczającym 15000 egzemplarzy, zyskując tym samym status Złotej Płyty. To dziesiąty złoty krążek muzyka. Peja jest najprawdopodobniej najbardziej uhonorowanym pod tym względem artystą w Polsce.reklama
mariush
to pokazuje że przeciętny "słuchacz" rapu w Polsce ma chuja w uszach skoro tak słaby album otrzymuje złoto :/
chila
japa śmieciu, albo całuj chuja!!!
chila
japa śmieciu, albo całuj chuja!!!
jebactedegohehe
jebac tedego
TEDZIK PEDZIK
zaraz bedzie platyna a gruby graniecki tede jak tam ? ani jednej platyny :(
Princez
Beka z tych co się spinają, że Peja zgarnia złoto. Co by nie mówić jest legendą i zasługuje na szacunek. Rozumiem gdyby złoto zdobyli jakieś popeliny jak NPWM ale Peja wie jak robić hip-hop wiec tylko sie cieszyc, ze słuchacze w Polsce kupuja ciagle plyty.
mp3
Kto słucha jeszcze muzyki na CD??? ;) te wszystkie złote płyty to chyba cedeki odrzucane do bluz... ;-)
De
Ludzie którzy szanują pracę raperów.
pe
Peja to nie donatan żeby dorzucać płyty do bluz lub skarpetek :)
loop
no i zajebiscie, RPS Peja kooozacka plyta ;)
D.a.r.o.
Od tylu lat o tym samym i tak samo. Ból dupy na jakąkolwiek krytykę i jacusia fetaanabola. Do tego strasznie monotonne bity, megalomania i pierdolona zazdrość. Ciekawe czy jak Peja się dogra na płytę Dj Decksa to też nie będzie pierdolił wymyślonych historyjek jak niektórzy raperzy. Co Rysiu co napiszesz do opowiadania na płycie, że było ciężko, ale jesteś zajebisty madafakier i wygrywasz. Piłeś tyle lat i rzuciłeś stając się pierdolonym zawistnikiem. Łajzą która nie mówi wszystkiego wprost, a robi chore akcje. Sam na odpierdalałeś i kto nie poparł chorych akcji jest złem. Pozdrawiam z miasta podziemnych pomarańczy.
Tecca
wyplacz sie w rekaw jacusia. pozdro300.
D.a.r.o.
jacuś skończył się na s.p.o.... zajebisty argument psycho rycho fanufff
erpees
"tyle lat się zmagasz utrzymujesz na tym szczycie, a lata lecą " kim jest Tede przy Rysku ? TVN-owy dupoliz, bezelowa, śmieszna, marketingowa porażka rapu. Człowiek osiagnął wielki sukces, zdobywał go latami i ciezko na to pracował ,a was dalej dupy bolą że zarabia, że mu wyszło, że Tede raper. Niestety taka Polska mentalność, to sie juz nie zmieni, każdy docenia robienie z siebie kretyna robienie tego co jest modne, Peja trzyma fason i robi najlepszy rap :) Pozdro Ryszard, od dziecka byles ze mna na sluchawkach, teraz dorosły facet jestm a ty dalej u mnie na odsłuchu z tym ze juz nie na pożyczonym wolkmanie, tylko ksiaże aka w samochodzie heh lata leca Pozdro!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>